Eba dışında farklı ortamda ders veren arkadaşlar planlamayı idare mi yapıyor siz mi

Kodla Büyü

edamnur

Aktif Üye
Benim 16 dersim var. Eba da ana branşlara ders tanımlayacaklar büyük ihtimal. Zoom da yan branşlar ders verecekmiş fakat ne birleştirmeye ne istediğim saatte yapmaya onay verilmiyor. Yuz yuze eğitimdeki gibi plan yapmışlar çocuklar sürekli ekran başında 8.30 15.10 arası. Uzaktan eğitim bırakın da öğretmen kendi istediği gibi ayarlasın yanlış mı düşünüyorum. İlerleyen dersimde anket yapmayı düşünüyorum dersleri birleştirmek ve belirlediğim saat aralığının öğrenciye uygunluğunu test etmek için eğer öğrencilerde benim gibi düşünüyorsa birleştirmeyi düşünüyorum siz ne dersiniz

İdare yapıyor sayın hocam, sonuçta planlamasını idare yapar diye düşünüyorum. Gelen yazılarda denetlemek idarenin görevi diyor ve sınıf birleştirme yapılmayacaktır yazıyor.

"Canlı Ders uygulamaları zümre öğretmenlerince alınacak karar ve okul idaresi ile zümre başkanları tarafından yapılacak planlama doğrultusunda EBA dışındaki diğer platformlar üzerinden de yapılabilecektir." Burada zümre başkanları ile planlama diyor. Zümre başkanları saatler için planlama yapıp idarenin onayına sunabilirler.

Son düzenleme:
İdare yapıyor sayın hocam, sonuçta planlamasını idare yapar diye düşünüyorum. Gelen yazılarda denetlemek idarenin görevi diyor ve sınıf birleştirme yapılmayacaktır yazıyor.

"Canlı Ders uygulamaları zümre öğretmenlerince alınacak karar ve okul idaresi ile zümre başkanları tarafından yapılacak planlama doğrultusunda EBA dışındaki diğer platformlar üzerinden de yapılabilecektir." Burada zümre başkanları ile planlama diyor. Zümre başkanları saatler için planlama yapıp idarenin onayına sunabilirler.
Teşekkürler hocam sağolun

Geri