Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

EBA DESTEK NOKTALARI

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında aydinx tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. aydinx

aydinx Aktif Üye

Merhaba hocalarım EBA Destek noktaları faaliyetlerine devam ediyor mu?Online eğitime geçişten sonra sanırım bir netlik yok bu konuda yada ben kaçırdım?

2. irfanturk21

irfanturk21 Site Gezgini

aksini belirten resmi yazı gelmedi. devam ediyor görevimiz

3. Misugi

Misugi Seçkin Üye Seçkin Üye

Eba destek noktası devam etmese de BTR'ler okula gider hocam. Gitmemiz boşuna da olsa ek ders aldığımız için gitmemiz beklenir.

cleavername bunu beğendi.
  4. cahraz

cahraz Seçkin Üye Seçkin Üye

Sahsi düşünceniz olabilir hocam gitmemiz,müdür bey gelme ne gerek var derse ne olacak,müdür yönetmeliğe karşımı geliyor

5. Misugi

Misugi Seçkin Üye Seçkin Üye

"Hocam ben gitmemiz gereklidir" demedim. İdareler tarafından okulda boş boş da olsa gitmemiz beklenebilir. Sizin idareniz gelmeyin diyorsa yine de gidin demedim. O sizin ve idareniz arasında.

togius bunu beğendi.
  6. cevher---

cevher--- Seçkin Üye Seçkin Üye

Bu süreçte müdürler okula mı uğruyor acaba da dünyanın ek dersini alıyorlar ? haa?

7. togius

togius Süper Üye Süper Üye

İdareciler esnek çalışmaya geçtiler.

8. cevher---

cevher--- Seçkin Üye Seçkin Üye

herkes esnek o zaman, yiyorlar milleti

9. tuncay_tuncez

tuncay_tuncez Seçkin Üye Seçkin Üye

nerde yazı esnek calışma yazısı gafalarından uydurmasınlar

10. lagunduz

lagunduz Site Gezgini

,

Son düzenleme: 26 Kasım 2020 00:28
  11. cerenimo

cerenimo Aktif Üye

Hocam aynı durumdayız. Sınıf tıka basa dolu.

12. yuci81

yuci81 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

evet yönetmeliğe karşı gelmiş olur, sizin valilik görevlendirmeniz var ve görev saatleri belli. he ama edn'ye gelen olmaz, işleri uzaktan da görürsün zaten derse durum başka.

13. kgunduz

kgunduz Seçkin Üye Seçkin Üye

:mad: herhalde farklı ülkede yaşıyor. ya pozitif çıkarsa adamı tefe koyarlarrr
    bence mem e bildirsin veliler

14. cahraz

Hocam sokağa çıkma yasağı olsa btrsij gideceksin ,bize belge verin okula gidelim diyeceksiniz.

15. elitbote

elitbote Seçkin Üye Seçkin Üye

"" Değerli Hocam;

BTE Derneği olarak " BTR Görevlendirme Sistemine" ilişkin, daha önce yürüttüğümüz çalışmalara ve hazırladığımız raporlara ek olarak güncel veriye ihtiyaç duymaktayız. Pandemi dönemindeki şartları da değerlendirerek ileteceğiniz görüş ve önerilerinizden faydalanmak istemekteyiz. Doldurarak ve dolduracak olan arkadaşlara ileterek destek olabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8TQgD4n9EsOTuD19Ng6xztO98Vh_0LwFCb9m1U4meLaM-Vg/viewform "" görüşlerinizi bildirerek destek olabilirsiniz

16. bbneet02

bbneet02 Seçkin Üye Seçkin Üye

birçok btr idaresine söyledi kimse yok ne diye geliyoruz bir çok müdürde gelmenize gerek yapacağınız birşey olursa çağırırız okula boşuna gelip virüs kapmayın yada millete kaptırtmayın belki pasif taşıyıcısınızdır diyerek sonuçta aklın yolu bir ama illaki okula gelip boş boşta bekleyeceksiniz diyen büyük ihtimalle diğer örtmenler üzerinde egosunu tatmin edemeyip idarede sürekli bizi sizi gördüğü için böyle kendini amir olarak görüp egosunu rahatlatıyordur.

gasper bunu beğendi.
  17. yuci81

yuci81 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

sokağa çıkma yasağı yok hocam, kısıtlama var, ihtiyaç olursa bize görevime giderim, öğretmenler sizin bu gibi davranışlarınız yüzünden yatıyor olarak gözüküyor. Toplumun tepkisine bakın marttan hazirana kadarki anlarsınız. He ben yatmadım, idareciydim, yatamadım daha doğrusu. Bastım istifayı, bu devirde idarecilik yapılamayacağını uygulayarak görmüş oldum. Sözün özü, isteyen görevine gider, isteyen idaresinden izin alır görevini uzaktan yapar. Ama görevini uzaktan yapan göreve haklı olarak çağrıldığında (mesela bilgisayarın bakım görmesi gerekiyor, uzaktan yapılamayacak bir şeyse) ben gitmem vs. dememeli. Kanunların yönetmeliklerin işimize gelen taraflarını uyguluyor sanki bu arkadaşlar gibi geliyor bana. Neyse, isteyen gider, isteyen gitmez. Aynı okulda olmadığımıza göre sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum.

18. erakcora

erakcora Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Gözünden uyuduruyor

19. burock_26

burock_26 Seçkin Üye Seçkin Üye

şikayet edin veya ettirin hocam adam suç işliyor devlet pandemi bitsin diye uğraşıyor bunlar da yaymaya uğraşıyor çocuklar muhabbet olsun evde sıkılmayayım diye bile gider ailesi de başından atmak için yollar siz o kadar çocuğun içinde kendinizi riske atmak zorunda değilsiniz hocam. Dediğim gibi ya şikayet edin ya da bir tanıdığınıza şikayet ettirin.
    Yüzyüze eğitime geçiş aşamasında bazı süperzekalı okullar iki gün tüm öğrencileri okula getirtmiş okulu da iki gün açmışlar e sonra okulun yarısı korona olmuş bu adamlar neyin kafsını yaşıyor yaa

erakcora ve lagunduz bunu beğendi.
  20. cahraz

Hocam Mart ayından beri vicdanim temiz,BTR gorevlendirmesi belli olmadan okula gidip arkadaşların bilgisayarını eba canki ders yukledim.belli bir süre sonra baktimki idare ve öğretmenler sanki sadece okula benim görevim var gibi hareket etmeye başladı.rehber öğretmene haftada bir gün gel yada gelme diye müdür bütün akşam telde yardım isteyen öğretmenine yardım eden bana 09.15 olmasın 9 dan önce gel demeye başladı.herkes okulda kalmazken ben kendi isteğimle kaldım.siz bunu yaparken bazı müdürleri tanımıyorsunuz yönetmeliği kafasına göre eğip büken,bütün öğretmenler haftada bir gün giderken neden her gün onu anlamyrum.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal