Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Eba Destek Noktası çalışma saatleri

Konu, 'Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri' kısmında cerenimo tarafından paylaşıldı.


Etiketler:
 1. specialist362

  specialist362 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  19 Eylül 2009
  Mesajlar:
  652
  Beğeni:
  75
  EBA Destek noktası araç mı amaç mı? Sanki "amaç" oldu da bu amaç da "yukarıya şirin gözükmek"...Bu iş bu şekilde gitmez
   
  ozgekartal ve caymazcihan bunu beğendi.
 2. Diyavol

  Diyavol Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  6 Ocak 2011
  Mesajlar:
  511
  Beğeni:
  23
  Okul Müdürü iş veren olduğu için, o saatler içerisinde okulda olmak zorunda. Hatta sadece o değil temizlik görevlisi ve müdür yardımcısı da okulda olmak zorunda. bakın olmalı demiyorum olmak zorunda diyorum. Evet bende okulda BTR görevlisiyim ve EBA destek noktası sorumlusuyum. Ayrıca cumartesi günü ücret ödenmesi gerektiğini biliyorum. Bu konuda da ilerleyen süreçte çalışma kanunu ile ilgili maddeler dayanarak okula dilekçe vermeyi düşünüyorum. ayrıca dilekçeye verilecek cevaba göre dava açma planım var.
   
 3. yuci81

  yuci81 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  17 Şubat 2008
  Mesajlar:
  884
  Beğeni:
  133
  idarecilerin çoğu çalışma saatine uymaz, bir kısmı da uyamaz. Milli eğitime elden evrak götürme, milli eğitimin gelin şunu alın deme gibi kimi işleri idareciler için kaytarmaya birebirdir.
   
 4. Diyavol

  Diyavol Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  6 Ocak 2011
  Mesajlar:
  511
  Beğeni:
  23
  hocam çok net söyleyeyim .bu şekilde olan idarecilerle de çalıştım. okuldan çıktıkları anda bende okulu terk ederim. hiç kimse de vay sen niye çıktın diyemez. ayrıca şu an dys sistemi varken idareci benim işim var diye çıkamaz. bu devirde yemez hocam. en azından ben çalıştığım dönemde yaptırmadım.
   
 5. chasper

  chasper Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2008
  Mesajlar:
  17
  Beğeni:
  1
  hocalarım edn için bana da cumartesi de gideceksiniz 9-18 arası okulda olacaksınız hafta içi bir gün gitmezsiniz dendi ilçe koordinatörü tarafından.
   
 6. bbneet02

  bbneet02 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  27 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  738
  Beğeni:
  233
  btr den istifayı bas madem btr ye herşey bindiriliyor bir dk durma bence.
   
 7. chasper

  chasper Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2008
  Mesajlar:
  17
  Beğeni:
  1
  zaten canımı burnuma getirdiler az kaldı istifa olayım. Btr olan her okulda edn olunacak dendi edn açılmayanlarda ara elaman olarak çalışcak yapıldı. Bugün btr olup edn noktası olmayan ilçemde 7 okul tespit ettim. Giderkende gemileri yakasım var.
   
 8. mse

  mse Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  1.243
  Beğeni:
  118
  Görüyorum ki iş ile aşkı karıştıran çok. Evde bi aile hayatınız eşiniz çocuklarınız var ve karşı da idare. İdare çoğu noktada eksik kaldığı için iş bizlerin evraklarını tam tutmaya kalıyor. Btr görev yazısı destek noktasıyla ile yönetici kılavuzu gayet net arkadaşlar. Neyin tartışmasını yaşıyoruz anlamak istemiyorum. Ekonomi dönecek diye günah keçisi aranıyorsa bunun sorumlusu elbette ki biz değiliz. Başkalarını da suçlamak istemiyorum ama gelmiş ekim ayı hala ne sistem ne sınav sistemi ne canlı ne uzaktan vs çok konuda hala bir sürü doldurulması gereken nokta var. Konumuz İşse klavuz ları okuyun idareciye sunun, aşk sa sadece bazı (pozitif ayrımcılık olmasın diye yazmıyorum :))) öğretmenlerin ya da idarecilerin aşk hayatı yok , bizim de evimiz var
   
  eemree bunu beğendi.
 9. tunncay

  tunncay Üye

  Kayıt:
  25 Kasım 2014
  Mesajlar:
  12
  Beğeni:
  6
  9-3 okuldayız diyen arkadaş resmi yazı göster. Pandemi sürecinde en son geçerli olan kural esnek çalışma ile ilgili genelgedir. Esnek çalışma ile ilgili düzenleme idarenin uhdesindedir. Bu konuda sıkıntı yok. Fakat idarenin sorumluluklarından bir tanesini de eşit ve adil yönetimdir. Diğer branş öğretmenleri esnek çalışmadan nasıl yararlanıyorsa BTR görevi olan bilişim öğretmeni de aynı şekilde yararlanır. Haksızlığa ve art niyetli yönetime boyun eğmeyin. Seni istersem akşama kadar tutarım diyen idareci sıkıysa tutsun(. Böyle biriyle ile zaten çalışılmaz. Çalışma gün ve saatlerinizin size tebliğ edilmesini isteyin. Sonra genelgeyi ilgi tutarak ve diğer öğretmenlerin genelgeye göre esnek çalıştığını belirten dilekçenizi yazın.
   
 10. yuci81

  yuci81 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  17 Şubat 2008
  Mesajlar:
  884
  Beğeni:
  133
  esnek çalışma illerin keyfine bırakıldı hocam, her yer uygulamıyor bunu.
   
 11. chasper

  chasper Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2008
  Mesajlar:
  17
  Beğeni:
  1
  Bizim okulda esnek çalışma diye birşey yok. Rehberlikçiler bir ara dönüşümlü geliyordu ben yine 9-15:00 tabi sonrasında onların çalışma saatlerinide değiştirdi müdürümüz biri 9-15:00 diğeriyse 11:00-17:00 geliyor en esnek halimiz bu
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal