"EGİTİM.GOV.TR" Sayfası Güncellenmiş

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar MEB'in http://www.egitim.gov.tr/ sayfası yeni arayüzü ile yayımlanmaya başlanmış, öğretmenler ilsis şifreleri ile girebiliyorlar,
siteden anlaşıldığı kadarı ile öğrencilerin ve velilerin de girmesi de artık mümkün olacak...

Yeni arayüzü beğendim fakat sağdaki ^D butolar alakasız uyumsuz olmuş o sayfaya...

Başlığın yazımı yanlış olmuş. EGİTİM.GOV.TR yok. Ne var egitim.gov.tr var. :) Bu el alışkanlıklarını zorda olsa edinmekte fayda var.

aslında bu tür siteler sadece meb personeli ve öğrencilerin kullanabileceği bir sistem.. gönül isterdi ki yaygın eğitim halk eğitim için de kullanabilinseydi..

aramızdan bu site için resmi olarak moderatörler ve kaynak değerlendirme yapabilen gönüllü arkadaşlarımız seçilebilirdi.

Merkezi hizmetiçi materyal geliştirme kurslarında bir çoğumuz photoshop İllistrator ve flash kullanarak bir çok kaynak veri oluşturduk..

diyeceksiniz ki hazırladığınız veriyi gönderin incelenip siteye aktarılır diyeceksiniz..

inşallah site soğuk resmiyetinden kurtulup bilgi materyal paylaşım havuzu haline gelebilir..

Geri