Elazığda bilişimcilerden öğretmenevi önünde açıklama

Kodla Büyü
Tirajı komik bir şekilde her yerde bu dersin zorunlu olması için eylemler yapıyoruz. 2013 senesinde dünya bilişim çağındayken bizler bunun için uğraşıyoruz böyle bir ülkeye yazıklar olsun.

hasari' Alıntı:
Tirajı komik bir şekilde her yerde bu dersin zorunlu olması için eylemler yapıyoruz. 2013 senesinde dünya bilişim çağındayken bizler bunun için uğraşıyoruz böyle bir ülkeye yazıklar olsun.

hocam amaç dogmatik düşünceyi hakim kılmak o yüzden teknolojiye istihdam sağlamak yerine her yere imam doldurmayı tercih ederler. eğitim sistemi düşündüren ve çağı yakalayan bireyler değil , otoriteyi kabul eden ve üretmeyen bireyler ortaya çıkartıyor haliyle bu da iktidarların işine geliyor...teknolojiyi geçtim adamlar kültür ve sanatla da uğraşıyorlar... kars'ta heykel yıktırıyorlar, emek sinemasını kapatıyorlar,akm yi kapatıyorlar... istiyorlar ki herkes bizim gibi düşünsün ve yaşasın...

arkadaşların çabaları için çok teşekkürler fakat bu şekilde tek tük toplanarak sorunumuzu aktaramayız hem bilişim teknolojileri üniversite öğrencileri hemde bilş. tekn. öğretmenleri olarak ankara da toplanmalıyız. bu şekilde burada konuşuyoruz fakat toplanmaya gelince kimse gelmiyor burada sorun

bte-bilisim-teknolojileri-egitimcileri-dernegi-f275/basin-aciklamalari-elazig-ve-adana-t109804.html

Ülkemizin bilgi toplumunda söz sahibi olacak bireylerin yetiştirilmesinin ancak Bilişim Teknolojileri Eğitimlerine ve Öğretmenlerine gereken önemin verilmesiyle sağlanabileceği bir de Fırat Üniversitesi BÖTE Bölümü öğrencileri tarafından dile getirildi. Öğretmen adaylarının Elazığ'da yaptıkları bilgilendirmeye ilişkin ayrıntılar için http://www.bte.org.tr/belge/f%C4%B1rat% ... 0metni.pdf

3. Adana BT Öğretmenleri Buluşmasında kararlaştırılan basın açıklamasına ilişkin ayrıntılar için http://www.bte.org.tr/belge/Adana%20Bil ... 013%20.pdf

Ekli dosyalar

• 1DSCF0586_k.jpg
    1DSCF0586_k.jpg
    60.3 KB · Görüntüleme: 1,268
  • 4_k.jpg
    4_k.jpg
    51.3 KB · Görüntüleme: 1,268
only61' Alıntı:
hasari' Alıntı:

hocam amaç dogmatik düşünceyi hakim kılmak o yüzden teknolojiye istihdam sağlamak yerine her yere imam doldurmayı tercih ederler. eğitim sistemi düşündüren ve çağı yakalayan bireyler değil , otoriteyi kabul eden ve üretmeyen bireyler ortaya çıkartıyor haliyle bu da iktidarların işine geliyor...teknolojiyi geçtim adamlar kültür ve sanatla da uğraşıyorlar... kars'ta heykel yıktırıyorlar, emek sinemasını kapatıyorlar,akm yi kapatıyorlar... istiyorlar ki herkes bizim gibi düşünsün ve yaşasın...
Zaten bu politikalar yüzünden dersimizin durumu her gecen gün kötüye gitti. Şunu artık çok iyi anladım ki bu dersin geleceği bu hükumetle olmayacak.
Bu hükumet 4 farklı bakan değiştirdi politikaları hiç değişmedi.
Hüseyin ÇELİK
Nimet ÇUBUK
Ömer DİNÇER
Nabi AVCI

Bu şunu gösteriyor bu iş kasıtlı yapılıyor. :sleep:

Geri