Elektrikli süpürge önerisi.

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
1 hafta oldu LG4 aldık türkcell kampanyası ile. Pişman oldum. Sonradan keşke bi foruma yazıpta alaydım dedim.
Şimdi de elektrikli süpürgemiz bozuldu. Ekonomik durumum çok kötü. Kredi kartına taksitli almayı düşünüyorum. Yeni almış ya da önceden beri kullanan arkadaşlar ne önerirsiniz. Fiyat aralığı 600 ü geçmeyecek.

geçen sene alırken philips maraton almıştım iyi süpürge ama fiyatı sizin sınırın biraz üstünde galiba.
Arnica nın sulu süpürgelerini de tavsiye edebilirim. aklım zaten onlarda kaldı benimde. kullanan ve memnun tanıdıklarım var. tek dez avantajı her süpürme sonrası suyunu boşaltman lazım.

Hocam Philips FC9911/01 Marathon Ultimate Süpürge. 1 yıldır kullanıyorum harika bir makina. Emiş gücü süper. Ses çok fazla değil. Duvara koyuyorsun yer süpürme aparatı yapışıp kalıyor. Emiş gücü harika. PTT AVM de 669 tl fiyatı. Tavsiye ederim...

Hocam evinizde kesınlıkle fakır prestige 2000 derim bizde bu makınadan 4 adet oldu kardesım yenı evlendı dun aksam gitti ona da aldık performans guzel emıs gucu yuksek toz torbasını supurge markette diye bi aite var ordan toplu alıyorum.emis gucunde zamanla birakma olmuyo.zaten yeni makınalarda ses olayı yuzunden performanstan kayıp var dun epey bi arastırdık gene yerelden 500 e aldık sıtelerde 425 ten baslıyor

Bosch BGS5SIL66C Elektrikli Süpürge Relaxx'x Pro

Mükemmel derecede sessiz fakat ağır 1100 civarı

Re: Ynt: Elektrikli süpürge önerisi.

aliantep27' Alıntı:
1 hafta oldu LG4 aldık türkcell kampanyası ile. Pişman oldum. Sonradan keşke bi foruma yazıpta alaydım dedim.
Şimdi de elektrikli süpürgemiz bozuldu. Ekonomik durumum çok kötü. Kredi kartına taksitli almayı düşünüyorum. Yeni almış ya da önceden beri kullanan arkadaşlar ne önerirsiniz. Fiyat aralığı 600 ü geçmeyecek.
Hocam bu kadar bütçeye gerek yok.
Bir incele FakirPowerMax 2200 gücünü yeterli bulursan kaçırma ve al.
En son 5 yıl önce kardeşime ve anneme de 230 tl ya almıştık.
Hafif çektinmiydi arkandan geliyor.Hafif olduğu için, zaten kaliteli olan hortumu da zorlanmıyor. Bizce gücü fena değil

Torbasız ve Temizliği kolay (depoyu sök boşalt ve lavaboda yıka)
8 yıldan bu yana kullanıyoruz.Ne hortumu ve uç takımı ne motoru ne de kablosu vs. bozuldu. Makinanın her bir parçası taş gibi sağlam.Zaten 2-3 kere düştü.Ama Plastiği esnek bişi kırık çatlak yok ( nazar değmesin) :mrgreen:

Pahalı makineleri alıpta parana yazık etme. Ben de yakın zamanda fantom 2750 aldım. 120 TL. Çok memnunum. Çok kuvvetli ve kullanışlı. Sadece sesi biraz fazla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben 5 yıldır Arnica - Bora kullanıyorum. Su sistemli. Çok kuvvetli. Süpürge yaparken toz yapmıyor. Fiyatıda çok uygun. Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle bekar arkadaşlara :)

Media Markt tan Nilfisk Power Alergy aldım. 2 Sene önce 500 TL ye hem sessiz hem iyi çekiyor. Bir bak istersen

Arnica Tesla Premium Et14300 Toz Torbasız Elektirikli Süpürge Rose, alalı bir ay oldu. 550 civarı aldım. gayet memnunuz

o değilde bakıyorum yorum yazanlara hep erkek nasılda biliyorlar süpürgelerinin özelliklerini :D
ee hocam sen ne aldın nasıl iyi çekiyormu :D:D

paran varsa ayrıca aile halkının alerjisi varsa(toz, vb) dyson , ikincisi philips hocam ben de philips var ve alerjen bir bünyeye sahibim sürekli hapşururum bana iyi geliyor .

Geri