En Ucuz Netbook

Kodla Büyü

galip1453

Üye
Tatillerinde yaklaşmasıyla yazlık kesimlerde ve günlük kullanımlarınız için

Netbook (mini Notebook) arayanlar var ise şuanda bunlar hem performans hemde

fiyat bakımından en güzeli bi göz atmanızda fayda var arkadaşlar...

PBELL DOT-MU-TK002 CEL ULV743 1G 160G 11.6" W7Str ,Ucuz,Notebook , Laptop , Çok Ucuz , Asus , Dell , Samsung ,

SAMSUNG N150-JA08TR N450 2GB 250GB W7S 10.1" BEYAZ NETBOOK ,Ucuz,Notebook , Laptop , Çok Ucuz , Asus , Dell , Samsung ,

SAMSUNG N210-JA01TR N450 1G 160G 10.1'' W7ST BEYAZ ,Ucuz,Notebook , Laptop , Çok Ucuz , Asus , Dell , Samsung ,

VIEWSONIC VNB106B N450 1GB 160GB 10.1" W7S SİYAH ,Ucuz,Notebook , Laptop , Çok Ucuz , Asus , Dell , Samsung ,

SAMSUNG_B53.jpg

sn-beyaz1.jpg

hp compaq mini n110 400 ytl 10 taksit aldım bir tanıdık sayesinde. turkcell bayiilerinde peşin 420'ye görmüştüm.

Arkadaşım burası satış tezgahı değil. Diğir forumlara benzemez. toplam 2 mesajın var ikiside reklam. Sözde indirimden haberdar edermiş gibi sitenin reklamını yapıyorsun. Bu işi yapacaksanız adam gibi yapın. Sırf bu tavrınız yüzünden (bana göre üç kağıt) sitenizden alış veriş yapmaktan vaz geçtim. İsmini vermeyeyim Bu yaptığınızı başka forumlarda da gördüm. Taktik aynı
Forumda yeni bir üyelik aç , sonra müşteriymiş gibi indirimi ARKADAŞLARA duyur. başka bir üyelik daha aç. yok efendim daha ucuzunu başka yerde bulamazsınız falan.

YEMEZLER KARDEŞİM . EN AZINDAN BURADA YEMEZLER.
BAŞKA KAPIYA.

Arkadaşlar site güvenilirdir değeldir alış veriş yapmadım bilmiyorum ama
diz üstü bilgisayar alacağım zaman denkgelmiştim ve her forumda buna benzer tezgahlar gördüm.
Bana Eminönündeki üç kağıtçıları hatırlattılar.

Geri