Epson EMP-X5 Projeksiyon(okulda bozulan projeksiyonlar)

Kodla Büyü

tamer

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulda Epson EMP-X5 ve benq iki adet projeksiyon bozulu. İkisininde kartı bozuk. Lambalar ve cihazlar iyi durumda. Elinde çalışmayan aynı marka projekiyon olan var mı ya ben satın alayım yada bu cihazları yedek parça olarak kullanmak isteyen varsa alabilir.

Okullarda bozulan bu gibi pahalı cihazların atıl halde kenarda çürümeye bırakılmasına vicdanım el vermiyor.

Projeksiyon yedek parça satan yada tamir yapan yer varsa tavsiyelerinizede açığım. Önemli olan çözüm bulabilelim.

Bu arada, aslında defalarca dile getirdik ama bi 2. el köşesi yapsak şu forumda çok faydalı olur gibime geliyor.

Hocam fikriniz çok güzel ama bozuk da olsa, bizim okuldaki araç-gereçler için bi karar alma şansımız olmuyor ki? Yoksa rengi bozuk bir epson, anakartı arızalı 2 bilgisayar da bende var. Üzülüyorum öylece boynu büyük kenarda yatmalarına. Ama ne yapabiliriz bilemiyorum.

Hocam ben köy okulunda çalışıyorum. Bilirsiniz köyün şartlarını. Lambası bitik projeksiyonları başka okuldan aldım lambalarınıda değiştirtdim. Sağdan soldan para toplayarak iki tane projeksiyon( 680 tl) sahibi olduk.

Ben http://www.btabilgisayar.com.tr/ burada yaptırdım. Siz yaptırmazsanız bize gönderebilirsiniz ben yaptırıırım.Şimdiden teşekkürler.

aak' Alıntı:
Hocam fikriniz çok güzel ama bozuk da olsa, bizim okuldaki araç-gereçler için bi karar alma şansımız olmuyor ki? Yoksa rengi bozuk bir epson, anakartı arızalı 2 bilgisayar da bende var. Üzülüyorum öylece boynu büyük kenarda yatmalarına. Ama ne yapabiliriz bilemiyorum.
İçindeki parçalarını değiştirebiliriz karşılıklı böylece tamiri mümkün olmayan , parça bulunamayan projeksiyolarımızdan biri çalışmış olur.
Bilgisayarlarınızın özelliklerinide yazarsanız belki burdan bir anakart ayarlayabiliriz. Okullar belli zaman sonra parça çöplüğü gibi oluyor. Eskiyip çöpe atılacak hale geleceğine bir okula gönderilmesi daha mantıklı. Hiç bir sorunda olacagını zannetmiyorum.
Okullar birbirine bilgisayar vermiyor mu? Biraz özgüven ve yaptıgınız işin doğruluğuna inanmak gerekyor.
Projekiyonun tam markasını modelini yazarsanız belki bir işe yarayabilir.

sevmev' Alıntı:
Hocam ben köy okulunda çalışıyorum. Bilirsiniz köyün şartlarını. Lambası bitik projeksiyonları başka okuldan aldım lambalarınıda değiştirtdim. Sağdan soldan para toplayarak iki tane projeksiyon( 680 tl) sahibi olduk.

Ben http://www.btabilgisayar.com.tr/ burada yaptırdım. Siz yaptırmazsanız bize gönderebilirsiniz ben yaptırıırım.Şimdiden teşekkürler.
Güvenilir mi hocam bu servis. Bazılarına cihazı gönderdikten sonra haber alınamıyor.

technolog' Alıntı:
aak' Alıntı:
İçindeki parçalarını değiştirebiliriz karşılıklı böylece tamiri mümkün olmayan , parça bulunamayan projeksiyolarımızdan biri çalışmış olur.
Bilgisayarlarınızın özelliklerinide yazarsanız belki burdan bir anakart ayarlayabiliriz. Okullar belli zaman sonra parça çöplüğü gibi oluyor. Eskiyip çöpe atılacak hale geleceğine bir okula gönderilmesi daha mantıklı. Hiç bir sorunda olacagını zannetmiyorum.
Okullar birbirine bilgisayar vermiyor mu? Biraz özgüven ve yaptıgınız işin doğruluğuna inanmak gerekyor.
Projekiyonun tam markasını modelini yazarsanız belki bir işe yarayabilir.

Hocam bilgisayarlar vestel öğrenci bilgisayarı ama projeksiyon un modelini hiç hatırlamıyorum

Güvenilir mi hocam bu servis. Bazılarına cihazı gönderdikten sonra haber alınamıyor.

Hocam ben 5 tane değiştirdim güvenebilirsiniz. Şuan kullanıyorum.İnşallah arızalanmazlar.

Hocam merhaba,

Tesadüfen gördüm mesajınızı. Ben Osmaniye de görev yapıyorum. Bende de epson empx5 ve benq cihazlar var. x5 in vga girişi arızalı kart sağlam. benq lamba bitik mp-512

şayet bir değişim teklifiniz olabilirse ikimizin de birer cihazı sağlama çıkar. mesajınızı bekliyorum.

Selamlar. Saygılar...

Geri