eray nasılsın dosdum?yeniden buluşmak ne güzel

Kodla Büyü
diego bi dur Allansen ya zaten ortalık karışık...eray da pas vermiyo zaten bırak adamın peşini.. :p

Eray çatladık burda :) buluşmanızı bütün bbnet bekliyor :) bu gece uyku girmez gözüme

eray burda çıkmaz ise halkayı biraz geniş tut müge anlıya çık derim. bu eray elbet bir gün çıkar

Takipteyim bu konu gündemimi oluşturacak.
Eray'ın bulunması için gerekirse Valilik oluru alınacak. Resen görevlendirme ihtimaller içerisinde.

:))))))))
Sabah sabah, güne eğlenceli başlamamı sağladınız arkadaşlar. Başta mehmet hocama ve hepinize teşekkürler.
Tabiki Eray benim.
Telefon numaram 50651573624 mehmet hocam...

Şaka lem şaka pm dn attım

Okuduğum yazıların garipliği, meşhur olmanın tatlı bir heyecanlığıyla sınıf defterine ders adı bölümüne
"bilgisayar bilişim" yazmışım ;)

Arkadaslar asıl eray benım lutfen taklıtlerıme ıtıbar etmeyınız... :puhaha: :puhaha: :puhaha:

ebolukcu' Alıntı:
:))))))))
Sabah sabah, güne eğlenceli başlamamı sağladınız arkadaşlar. Başta mehmet hocama ve hepinize teşekkürler.
Tabiki Eray benim.
Telefon numaram 50651573624 mehmet hocam...

Şaka lem şaka pm dn attım

hayır eray benimmm :D

Eray giderken ayakkabısının tekini merdivende bırakmıştı. Şimdi, o ayakkabıyı kutusundan çıkartıp gerçek Eray'ı bulacağız. Eray olduğunu iddia edenler şöyle sırayla dizilsin lütfen...

bunlar gündemi değiştirmek için yapılmış hareketlerdir! Kimse Hortumun önüne geçemez! :sleep:

Geri