ERKEK ÇOCUK İSMİ

Kodla Büyü

karakurt74

Site Gezgini
arkadaşlar bana bir erkek çocuk oldu olacak.acil bir isim lazım.bu isim sahabeden veya din anlamı bir isim olması lazım.lütfen varsa aklında olan yazsın

geçen hafta benimde bir oğlum oldu uzun arayışlar sonunda Mehmet Eymen kararını verdik zor oldu karar vermek ama bence güzel bir isim

bilteach_85' Alıntı:
geçen hafta benimde bir oğlum oldu uzun arayışlar sonunda Mehmet Eymen kararını verdik zor oldu karar vermek ama bence güzel bir isim

Aynı ismi seçmişiz :)
Bende li sadece Eymen.... 3 aylık oğlumun adı..

karakurt74' Alıntı:
arkadaşlar bana bir erkek çocuk oldu olacak.acil bir isim lazım.bu isim sahabeden veya din anlamı bir isim olması lazım.lütfen varsa aklında olan yazsın

hocam ne zaman geliyor. benimkide oğlan hayırlısıyla haftaya doğacak 11-12 şubat gibi. isim olayına bizde karar veremedik

hayırlı olsun hocam. benim 7 ay önce bir oğlum oldu. doğumdan önce 4 ay düşündük, karar veremedik. En sonunda Ahmet adını koydum. Çok da mutluyum isim konusunda. Size de tavsiye ederim.

Yok mu hocam bir büyüğünüz, değer verdiğiniz bir büyük. Ondan bir isim istemeniz daha doğru olur, ben öyle yapmayı düşünüyorum.

Kız bekliyoruz biz de kısmetse eğer erkek olsaydı Ali Kağan olmasını düşünüyorduk.

sürekli fikrim değişmekte ama şuan için bi erkek bebişim olsaydı adı "Selim" olurdu :)

Geri