Esinav izleme gorevi

Kodla Büyü
Eskiden bu sınava girdiğimizde zarfla hemen veriyorlardı. Teknoloji gelişti 2 ayda anca veriyorlar. Teknoloji almasakmi

Arkadaşlar bugün e-sınav uygulama izleme sorumlusu olarak görev yaptım. 2 adayda yüzde 60 altında benzerlik oldu ve buna rağmen sınavı tamamladılar. Ben kurs kayıtlarındaki resmi getirmeye çalıştım ama nasip olmadı. Bu durumda sorun yaşar mıyım?

Arkadaşlar bugün e-sınav uygulama izleme sorumlusu olarak görev yaptım. 2 adayda yüzde 60 altında benzerlik oldu ve buna rağmen sınavı tamamladılar. Ben kurs kayıtlarındaki resmi getirmeye çalıştım ama nasip olmadı. Bu durumda sorun yaşar mıyım?
Sorun olmaz Ömer hocam.

Öğrencilerden sınavı daha sınav olmadan peşin almayı bilirler...
Her ne hikmetse sınava giren görevlinin ki o ay bile değil bir sonraki ayın sonunda sanki vadeliye koydum para sonraki aya der gibi veriyorlar.
Ek ders bile daha insaflı bir sistem.
Ben burdaki mantığı çözecek bir aynştayn cevabı bekliyorum

Her oturumda emniyet görevlisi ve hizmetli sisteme giriş yapiyormu. Bunlarla ilgili çıkan ve imzalanan raporlar zarfa konuyormu.

En başta emniyet görevlisi her oturum için ayrı ayrı görev kağıdı çıkartıyor imzalıyor bina sorumlusu en son alıyor hepsini. Zarfa konmuyor bu kağıtlar.

e-sınav ocak ayının ücreti yatan var mı? ocak 15 de sınav görevim vardı. Hep ertesi ayın 24-25 inde yatıyordu.Ay bitti neredeyse ücreti yatmadı hala. Var mı benim gibi olan?

benimde ocak ayının başında girdiğim sınav ücreti hala yatmadı. Belli bi tarih olsa da insanlarda ona göre hareket etse. Her ayın 20 sinden sonra deniyor ama kaçı

Burada ne kadar yazarsak yazalım, ücretlerin daha erken yatmasını sağlayabileceğimizi sanmıyorum.

Değişilik ancak MEB ile Maliye Bakanlığı ile arasında yapılan şu protokolün değişmesi ile mümkün:

“MALİYE BAKANLIĞI İLE YAPILAN PROTOKOL GEREĞİ ÖDEMELER HER AYIN 20 SİNDEN SONRA YAPILACAKTIR.”

Onun değişmesi için bence sendikaların talepte bulunması lazım …

Burada ne kadar yazarsak yazalım, ücretlerin daha erken yatmasını sağlayabileceğimizi sanmıyorum.

Değişilik ancak MEB ile Maliye Bakanlığı ile arasında yapılan şu protokolün değişmesi ile mümkün:

“MALİYE BAKANLIĞI İLE YAPILAN PROTOKOL GEREĞİ ÖDEMELER HER AYIN 20 SİNDEN SONRA YAPILACAKTIR.”

Onun değişmesi için bence sendikaların talepte bulunması lazım …
En azından 21'inde yatırsalar razıyım hocam. Bekle bekle aldığın paranın bir kıymeti kalmıyor.

Eğitimin Gücü Sen sendikasına yazalım bi sorsunlar bakanlığa 1 ay sonra ücret yatırmanın mantıklı ve tutarlı bir açıklaması var mı diye

İşlemleri suruyor ilcede, evrak isleri var. Ayrica protokol gereği 20sinden sonra yatar diye duyuru vardi sinav modülünde.

Geri