Etkileşimli Sınıf Yönetimi V-Sınıf Yazılımı

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• egitimteknolojinet_vsinif.jpg
    egitimteknolojinet_vsinif.jpg
    36.4 KB · Görüntüleme: 3,753
v sınıflarla ilgili yazılımlar güncelleniyormuş hocam
biz de ebitofolar uğraştı merkezle görüşmüşler haftaya güncellemeler tamamlanacakmış

Mevcut tabletlerdeki v sınıf yazılımı eski hocam. Yeni yazılımı test ettik ama henüz daha tabletlerde güncellemediler.

hocam mebbisten başvuruluyormuş
2016000009 4.01.01.02.028 - Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu listelerken uzaktan eğitim diye seçin

Valla bizde henüz tabletler yok, gelmesi de bu sene zor. En iyi ihtimalle seneye 2. dönem olabilir, o zaman Vsınıf yazılımı zaten tekrar güncellenir şimdi uğraşmak anlamsız.

Tamam olayı çözdüm yarın deneme yapıcam.10.sınıflara e-tab 5 dağıttık.Yalnız ben de etab4 var.
etkileşimli sınıf yönetimi yazılımının apk sı lazım e-tab4 tablete kurmam gerekiyor.Nerden bulacağım öğretmen tabletindeki yazılımın apksını.

aynısını kursta yaptım (esy kursu ankara) nejdet beyle gerçek sınıf ve gerçek öğretmen ile çalışıyor yani sıkıntı yok.

Bu benim istediğim aslında olan capslerine benziyor.

Ki projenin parayı ziyan etmekten başka bişey olmadığını hala düşünüyorum.

Bu uzaktan eğitim nasıl oluyor arkadaşlar. Denilen saatte bilgisayar başında mi olacaz .yoksa istediğimiz saat izleyebiliyormuyuz.sınav olacak mi .almamız gerekiyor mi

gokhanbicer' Alıntı:
http://eogrenim.meb.gov.tr/_layouts/15/start.aspx#/Shared%20Documents/Forms/AllItems.aspx?RootFolder=%2FShared%20Documents%2FESY%20(Etkile%C5%9Fimli%20S%C4%B1n%C4%B1f%20Y%C3%B6netimi)%20E%C4%9Fitimi&FolderCTID=0x0120003F5FD3E6BFF41747AE07586123903963&View=%7BA05C5161-B34B-414C-A77F-8AC8DD815B39%7D

buradaki dosyalar olabilir mi. ben deneyemiyorum. deneyince deneiyimlerinizi paylaşabilir misiniz.

etkileşimli tahta için ordaki yazılım.Bana apk lazım.

uygulama ektedir

Ekli dosyalar

• Sebit_VSinifTahtaUygulamalari_v2.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 261
emrahsahan' Alıntı:
gokhanbicer' Alıntı:
http://eogrenim.meb.gov.tr/_layouts/15/start.aspx#/Shared%20Documents/Forms/AllItems.aspx?RootFolder=%2FShared%20Documents%2FESY%20(Etkile%C5%9Fimli%20S%C4%B1n%C4%B1f%20Y%C3%B6netimi)%20E%C4%9Fitimi&FolderCTID=0x0120003F5FD3E6BFF41747AE07586123903963&View=%7BA05C5161-B34B-414C-A77F-8AC8DD815B39%7D

buradaki dosyalar olabilir mi. ben deneyemiyorum. deneyince deneiyimlerinizi paylaşabilir misiniz.

viewtopic.php?t=147571

tab4 tabletler için vsınıf.apk si bana da lazım buldum bir tane denedim yüklemedi bile

hiç eski tablete vsınıf yükleyen apk yi bulan yok mu :) :(

OZOGUL' Alıntı:
emrahsahan' Alıntı:
gokhanbicer' Alıntı:

viewtopic.php?t=147571

tşk .Deneyeceğim ama öğretmen tabletine kuracağım.

realforever' Alıntı:
Bu uzaktan eğitim nasıl oluyor arkadaşlar. Denilen saatte bilgisayar başında mi olacaz .yoksa istediğimiz saat izleyebiliyormuyuz.sınav olacak mi .almamız gerekiyor mi
aynen daha önce alan arkadaşlar bilgilendirebilir mi .

btnotlari' Alıntı:
realforever' Alıntı:
uzaktan eğitimin süresi 2 hafta, istediğiniz gün ve saatlerde girip sunumları videoları izliyorsunuz ve sonundaki sınavı bitirdiğinizde kurs tamamlanmış oluyor. mebbis e sertifika işleniyor tekseferde otursanız 3 4 saatte biter sanıyorum. bunu 2hftaya yayabilirsinizde. asenkron eğitim.

ademola' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
realforever' Alıntı:
uzaktan eğitimin süresi 2 hafta, istediğiniz gün ve saatlerde girip sunumları videoları izliyorsunuz ve sonundaki sınavı bitirdiğinizde kurs tamamlanmış oluyor. mebbis e sertifika işleniyor tekseferde otursanız 3 4 saatte biter sanıyorum. bunu 2hftaya yayabilirsinizde. asenkron eğitim.
Hocam videolari kursiyerden filan izleyebilimiyiz yoksa illaki başvurmak mi gerek

btnotlari' Alıntı:
ademola' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
realforever' Alıntı:
Hocam videolari kursiyerden filan izleyebilimiyiz yoksa illaki başvurmak mi gerek
başvuru yapmalısınız. video olmayabilir. lms üzerinden eğitim.

Geri