Eurovision şarkımız Love Me Back

Kodla Büyü
kazanıp kazanmamak çok da umrumda değil ama bi kaç düzenleme ( ki kesinlikle yapılacağını düşünüyorum ) ile daha nitelikli bir hâl alır bence. İngilizce olması artık bir klişe oldu , ama çalgılar hoşuma gitti.

Çok şirin bişey olmuş... Ben beğendim, aslında geçen yılki şarkımıza da ben bayılmıştım ama hayırlısı artık :)

Forumlarda paylaşılan kısmıyla şarkı sözleri

Can Bonomo love me back

Hey hey baby love back today
Never lover sing my ship in say the way

O a a baby dan't chat me down
Give me a the lie me the know began

I'm alone in say thinking lie the way my ship

But you don't care

Nakarat

Hope I do my ship baby I'll make you fly
You love me and you know that baby don't you like
Like me like I like you and say na na na na na na na na...

O o o way need a be rack'n roll
baby don't you quash my self and make me fall

O hey hey baby love back today
Don't you never lover sing my ship in say the way

Nakarat

Hope I do my ship baby I'll make you fly
You love me and you know that baby don't you like
Like me like I like you and say na na na na na na na na
Na na na na na na na na na......

:scared: Bonomo da meşhur oldu. Ama o eski meşhur olmadığı günlerini özlemese bari

Cık olmamış.
Daha hızlı bir şarkı olması gerekirdi. Özellikle de nakaratı.
Yavaş bir şarkı olmuş.

Shantel Disko Partizani parçasını anımsatıyor
http://www.youtube.com/watch?v=xpec7JiBlXI

İngilizcesi iyi olanlar bile şarkının sözlerini pek anlamamış.

Mademki ülkemiz temsil ediliyor, söyleyen Ajdar da olsa Türkçe parça ile gitmesi daha iyi olur.
Bu yarışmada şarkıların güzelliğinden çok ülkelerinin birbiri ile olan siyasi ilişkilerine göre puan veriliyor

Bu yarışma babalarımızın gençliğinde kalmış abuk bi yarışma 1. olsa sanki çok mu anlam ifade ediyor şarkıda vasat.

Bonomo Candır can :p

Bu kadar ön yargılı olmayın. Adama amatör diyosunuz, profosyonel olaları da gördük. Katılmaya bile gözleri kesmedi.

Daha çok düzenleme yapılır ve çok güzel bir hal alır bu şarkı. Sertap Erener'den sonraki en güzel şarkı bence.

kıyafet ve dans kısmında düzenleme yapılırsa, derece alırız gibi. Ritm ve müziği beğendim.

zaten birçok profesyonel şarkıcı bu yarışmaya katılmaz... uğraşmaya değmeyeceği için... gerçek anlamda şarkı yarışması olmadığı için... ama can bonomonun şarkısı bence gayet hoş.. geçen seneki yüksek sadakatin şarkısına bin basar :idea:

Geri