Evde internet icin hangi servis saglayici tercih edilmeli ?

Kodla Büyü

orlin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
uzun zamandır 24 mb hız turksat kablo net kullanıyorum yanlız evin içinde wifi cekmiyor 10 m ileriden. wifiyi kullanamıyorum modemleri dandik. hatları diğer modemlere uyumlu olmadığı icin modemde alamıyorum.
başka bir servis sağlayıcıya geçicem sizce hangisine geçmeliyim. fiyat performans olarak.

Bende uydunet 50mb hız kullanıyorum. 130mt evde sorun yaşamıyorum. Modem yenileme isteyin. Elinizde ek modem varsa router olarak deneyin.

Burada Kablonet yok olsa muhtemelen ona geçerdim ama Türktelekom çok fazla istediği için TürkNet'e geçtim. Aralık 2019'dan beri kullanıyorum sorun yaşamadım şükür. Geçmeyi düşünürseniz TürkNet davet Kodu : GCM20KQ43LAN .Bu kodla abone olursanız ve ilk faturaları zamanında ödeyince hem size hem bana 1 ay ücretsiz internet hediye ediyorlar . Taahhütte yok.

Tek sıkıntı müşteri temsilcisine ulaşmak. Herşeyi uygulama üzerinden yapıyorsunuz ama şu ana kadar onu gerektiren bir durum yaşamadım şükür.

Bölgeden bölgeye değişebilecek bir konu. Her servis sağlayıcı her yerde aynı hizmeti veremiyor ne yazık ki.

Ben de port eksikliği yüzünden evi taşıdığımda bir süreliğine tekrar malum operatöre geçmiş olsam da geçtiğimiz aylarda yeniden turk.net'e dönüş yaptım. Hem kendi evimde, hem kardeşimde, hem de babaevinde uzun yıllardır turk.net'liyiz. Daha ucuza daha hızlı internet alıyoruz. Daha ne olsun :D Katılmak isteyen olursa

Davet kodu: TMX90MD57GRJ
Bağlantı: https://turk.net/p/TMX90MD57GRJ

İlk faturanızı ödedikten sonra ikinci ayınız ücretsiz oluyor. Davet kodumdan geldiğiniz için ben de bir ay ücretsiz kullanıyorum :) Davet kodumdan gelen olursa şimdiden teşekkürler :D

NETSPEED
Adsl alt yapısında 3 yıldır diğer opratörlere göre çok ucuza ve sorunsuz kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Netspeed 12 Aylık İndirim Kodu

Netspeed'e aşağıdaki kod ile başvuranlar, 12 ay aylık 5 TL indirimli internet kullanma hakkı kazanıyor, Davet kodumu kullanırsan hem sen hem de ben 12 ay indirimli internet kullanma hakkı kazanacağız. Üstelik katılım sınırı yok, sende arkadaşlarını davet et! ne kadar çok arkadaş, o kadar çok indirimli kullanım hakkı!

DAVET KODU : LQ2333

Kampanya ayrıntıları

Ben de port eksikliği yüzünden evi taşıdığımda bir süreliğine tekrar malum operatöre geçmiş olsam da geçtiğimiz aylarda yeniden turk.net'e dönüş yaptım. Hem kendi evimde, hem kardeşimde, hem de babaevinde uzun yıllardır turk.net'liyiz. Daha ucuza daha hızlı internet alıyoruz. Daha ne olsun :D Katılmak isteyen olursa

Davet kodu: TMX90MD57GRJ
Bağlantı: https://turk.net/p/TMX90MD57GRJ

İlk faturanızı ödedikten sonra ikinci ayınız ücretsiz oluyor. Davet kodumdan geldiğiniz için ben de bir ay ücretsiz kullanıyorum :) Davet kodumdan gelen olursa şimdiden teşekkürler :D

inceledim de 100 mbps lık bağlantı 85 tl, bana gayet uygun geldi, temmuz ayında turktelekom taahhüttüm bitiyor, sizin kodu kullanarak turk.nete geçeyim, umarım unutmam :)

• Beğen
Tepkiler: omd
Turkcell Superonline'lıyım memnunum. Türk Telekom ne zaman diğerlerinden ucuz olur o zaman geçerim. Superonline'a geçmeden önce taahhüt dolunca fiyatını 2 kat yaptılar, bana gayet pahalı gelince araştırdım zamanında üçlü paketi vardı Superonline'ın. Ev interneti+cep hattı+ ev telefonu, buna geçtim, türk telekomu iptal ettiğim gün telekom soruyor, niye iptal ediyorsunuz diye, fiyatlarınızı pahalı demiştim, superonlinen fiyatından bahsettim, sitenizde o fiyata sadece ev interneti var, ben aynı fiyata hem ev interneti hem de cep hattını kullanacağım üstüne de sabit ev telefonum kalacak dedim. Yetkili, benzer kampanya bizde de var deyince, sitenizde yok dedim, biz bunu özel müşterilere yapıyoruz dedi, beni kaybetmemek için, ben sizin için özel olsaydım ben sizi iptal ettirmeden bunu söylerdiniz dedim, iptal edin dedim, hık mık, uzatmayın iptal edin dedim, sonra ettiler. Benzer durum elbette diğerlerinde de var ama telekomun bu tok satıcı davranışları beni müşteri olarak onlardan uzaklaştırdı.

Geri