Excimer Lazer Ameliyatı oldum

Kodla Büyü
Mrb arkadaşlar. Bende 2 yıl önce lasik lazer ameliyatı oldum. Çok memnunum. Keşke daha önce ameliyat olsaymisim diyorum ve gözlükle geçen yıllarıma inanın ki aciyorum.

brcdmr' Alıntı:
Mrb arkadaşlar. Bende 2 yıl önce lasik lazer ameliyatı oldum. Çok memnunum. Keşke daha önce ameliyat olsaymisim diyorum ve gözlükle geçen yıllarıma inanın ki aciyorum.

hastane doktor tavsiyesi yapar mısınız hocam?

Bende de 1.5 miyop 4 astigmat var. Artık zamanı geldi sanırım. Ameliyat olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz

20 yil gözlük taktiktan sonra ,3.5 ve 3.75 hipermetrop, 1 er numarada astigmat vardi 2009 da ankara kudret gözde lazer oldum 7 yıl geçti. Çok memnunum. Merak ettiğiniz varsa pm veya burdan sorabilirsiniz

1.5 ve 1.25 miyopum. Özellikle tv izlerken baya zorlanıyorum. Lazer Ameliyatı tavsiye eder misiniz yoksa erken mi acaba?

titan1905' Alıntı:
20 yil gözlük taktiktan sonra ,3.5 ve 3.75 hipermetrop, 1 er numarada astigmat vardi 2009 da ankara kudret gözde lazer oldum 7 yıl geçti. Çok memnunum. Merak ettiğiniz varsa pm veya burdan sorabilirsiniz

Ameliyat olanların hepsi memmun hatta 12 sene önce olan abimiz de çok memmun.

7-8 tane doktora sordum hiçbiri tavsiye etmiyor. Ameliyat yapan doktorlarda gözlüklü, Ben anlamıyorum :? Neden kendileri olmuyorlar.

8 senedir takıyorum hala alışamadım, Nefret ediyorum gözlükten. Ama ne biliyim konu göz olunca insan hafiften tırsıyo

Ben 7 sene önce oldum. 1.5-3.0 miyop vardı. Ayrıca astigmat vardı. Dünya göz Ankarada oldum. Elhamdülillah şu ana kadar sıkıntı yaşadım. İnşallah bundan sonra da olmaz.

kafkas' Alıntı:
titan1905' Alıntı:

Ameliyat olanların hepsi memmun hatta 12 sene önce olan abimiz de çok memmun.

7-8 tane doktora sordum hiçbiri tavsiye etmiyor. Ameliyat yapan doktorlarda gözlüklü, Ben anlamıyorum :? Neden kendileri olmuyorlar.

8 senedir takıyorum hala alışamadım, Nefret ediyorum gözlükten. Ama ne biliyim konu göz olunca insan hafiften tırsıyo

benim kafama takılanlarda bunlar hocam

Ankara maya göz hastanesinden semih bey yapmisti ameliyatımı . sanırım doktor şimdi dunya göz hastanesine geçmiş.

Geri