exper bt sınıfına windows10 kurdum

Kodla Büyü
ogretmen006' Alıntı:
14 pc exper ubak
6 pc vestel promega
windows 10 lite sürümünü kurdum 1 haftadır kullanıyorum çok hoşuma gitti tavsiye ederim
image larda sorun yok acronisle aldım
kurduğum program nss+shadow koruma+winrar+pdf+office 2013
chrome falan kurmadım cunku explorer edge gayet hızlı
Hocam promega imajını acronisle aldıysanız bunu bizimle paylaşır mısınız? 24+1 iki lab. daha yeni bitirdim. Çok yoruldum, hazır varsa bende denemek isterim. Bu arada lab. ların birinde win7 birinde xp var bende. Hemen hemen aynı randımanı alıyorum.

Exper imajı atabilir misin, yoksa da diğer linki farketmez. Tahtalarla aynı sistemi turacam ben de teşekkürler

ogretmen006' Alıntı:
bizdeki experler 1 gb ram core 2 duo işlemcili sorun yok bizde

hocam p4 1 gb ram de win 10 lite çalışır mı?ü
link alabilir miyim ayrıca, teşekkürler

EXPER UBAK 10 kasamız var sınıfta. Kimi 1 gb kimi 2 gb ram'li. Randıman alır mıyız acaba? Win 7 ile çok güzel gittik bu zamana kadar.
Kurup deneyen hocalarımız tavsiye eder mi Win 10 Lite'ı? :roll:

Windows 7 de sorun olmayan her bilgisayar windows 10 ile de sorun çıkarmaz bence. Lite a bile gerek yok, normal versiyonu kurulabilir.

hocam linki bende alabilirmiyim.
Bu arada windows 10 kurulumu okulumdaki bir promega bilgisayarda yükseltme yoluyla yaptım.fakat ekrtan kartı driverı sadece monitörü 64 hz de çalışıyor. sizde böyle bir sorun varmı?

kuranlar varsa memnuz kaldınız mı image oluşturmayı düşünüyorum google drive linki açacagım

bir de exper promega için kuracağım bakalım nasıl olacak ramlerı 1 gb yükselttim

SSD olmayan bilgisayarda Windows 10 kasıyor, bilginize. Disk kullanımı %100'e yakın sürekli. Tavsiye etmem.

hocam exper ubak pc ler,i 2gb ram yükselttim. W10 lite imajınızın linkini mümkünse alabilirmiyim. teşekkürler şimdiden..

alibaly' Alıntı:
hocam exper ubak pc ler,i 2gb ram yükselttim. W10 lite imajınızın linkini mümkünse alabilirmiyim. teşekkürler şimdiden..

bana da lazım alabilir miyim hocam teşekkürler

Bende alabilir miyim Hocam, hatta mümkünse Exper imajını yüklerseniz çok dua alırsınız. Saygılar.

Windondwsun kendi sitesi üzerinden indirilebiliyor windows 10 imajı. oradan yüklemeye başladım

sayın arkadaşlar bayadır konuyu ve forumu takip etmiyordum. yesımk hocam lınkı vermıs sagolsun Benım elımde su an ımage yok cunku ben pardus kurdum tum hepsıne o sekılde kullanacağım

Geri