Förmatör'ün Suçu Ne?

Kodla Büyü
Sadece formatörün değil, tüm bilişim öğretmenlerinin suçu ne :D

bilgisayarbilisim.net'in katkılarıyla olsa..
süper olmuş elinize sağlık hemen facebook'a koyuyorum :)

Türkideki dizilere artık isim bulamıyorlar, saçma sapan isimler veriyorlar. Sonunda bu akım formatörlüğede sıçradı.
Hayal gücünüz süpermiş. :lol:

umaykut hocam, bilgisayarbilisim.net olarak düzeltim.
Bu Tv'ler değil mi? Şaban ismini, Ramazan ismini artık çocuklara koydurmayan , şimdi sıra geldi Fatmagül ismine...(Daha bugün 5. sınıf öğrencilerinden birinin ismi Fatma die çocuklar dalga geçiyomuş, düşünün, 2 gün sonrayı)
Bende Bakkal Cem'i kullandım, anlıyacağın hocam..

Hasari hocam diziye sonradan verilen bir isim değil bu..
Televizyon filminde Hülya Avşar'ın oynadığı, Vedat Türkali'nin bir eseridir..
maalesef her zaman olduğu gibi tecavüz sahnesinin daha öne çıktığı ama aslında toplumun kanayan bir yarasına parmak basan bir filmdir..
nasıl bakarsanız onu görürsünüz..
Toplumumuzda tecavüz eden adamla evlendirilen binlerce genç kız vardır..

Ağlanacak halinize gülün pes doğrusu,şu halde pişkinliğin bu kadarına üzüldüm..bilişimcileriin sorunlarını dile getirirken bu kadar yaratıcı olamıyoruz nedense. Adamlar formatör trakdör,transformatör vb. tamirci hizmetli etti sende fatmagülle olayı özetledin bravo. Facebook ta dolanması daha hoş olur! çünkü malzemeyi verende biziz,ahlanan vahlanan da biziz. Birileri sabaha kadar uykusuz kalır sunum hazırlar bi sonuç bi faydası olur die, birileride sabaha kadar belkide 5 dk da afişle sunumu yapar olayı çözer. Gülemedim herkesten gülmeyide beklemeyin bence.

bence ironik ama güzel bir çalışma olmuş..
Hepimiz Fatmagülüz..
Tek Suçumuz Bilgisayar Öğretmeni olacağız diye hayal kurmak :)

umaykut' Alıntı:
Hasari hocam diziye sonradan verilen bir isim değil bu..
Televizyon filminde Hülya Avşar'ın oynadığı, Vedat Türkali'nin bir eseridir..
maalesef her zaman olduğu gibi tecavüz sahnesinin daha öne çıktığı ama aslında toplumun kanayan bir yarasına parmak basan bir filmdir..
nasıl bakarsanız onu görürsünüz..
Toplumumuzda tecavüz eden adamla evlendirilen binlerce genç kız vardır..
Dizi sayıları arttıkça malesef kalitede düşmektedir. Hepsinin konusu klasikleşmiş ve ortalık kendini sanatçı sanan oyuncularla dolmuş. Ben bu gibi dizileri beğenmesemde eleştirsemde izleyenlere saygı duyuyorum.

umaykut' Alıntı:
bence ironik ama güzel bir çalışma olmuş..
Hepimiz Fatmagülüz..
Tek Suçumuz Bilgisayar Öğretmeni olacağız diye hayal kurmak :)
kesinlikle katılıyorum hocam size işi birazd mizaha dökmesek psikopat olup çıkacaz hepimiz :?

hem fatmagülden ne farkımız var ki müdürüm bana bugün kapı kollarının öğrenci öğretmen tuvaletlerinin yer döşemelerinin resmini çekmemi ve bunla ilgili bi powerpoint sunusu hazırlayıp velilere izletmemi istedi :lol:

edim07 hocam, ağlanacak halimize gülelim dedik.. Kimseyle bi derdimiz yok, Reklamın iyisi kötüsü olmaz...
Bi emrinle kaldırırım afişi hocam, sen gönlünü ferah tut. Biliyorum BT Öğretmenlerinin durumu içler acısı, Tüm formatörler için bunu söyleyemeyeceğim, formatörlerin, formatörlükte işine gelmeyen bi durum olduğunda sığınabilecekleri bi kapılar var çünkü.(Biraz Tekerleme gibi oldu ama öyle) BT Öğretmenlerinin uçarı kaçarı yok, Bakanlık hangi şekilde isterse , o şekilde öğretmenliğe devam edecekeler.
Bizde mizahi yönüyle bu sıkıntımıza parmak basalım dedik, hata ettikse affola!!

Çok yaratıcı olmuş. Akşam akşam yorgunluğuma rağmen güldüm. Burası bobiler i gececek galiba.

her şeyimi aldılar,
derslerimi, emeğimi, şevkimi, şevkatimi...

son bölümün tanıtımında gördüm Fatmagül diyor herşeyimi aldılar diye de...

EN AZINDAN HALA VE HER ZAMAN YARATICIYIZ:)

Mizah da olsa, kendimizi tecavüze uğramış gibi hissediyorsak gülmememiz lazım, kara mizah tebessüm ettirmez

edim07 arkadaşımıza biraz daha gayret diyorum. Hayat devam ediyor.
Yalnız benim anlamadığım bu dizide fatmagül'e ne oluyordu da "Fatmagül'ün suçu ne " diyorlardı. Bence biraz kaba bir benzetme olmuş.
Bir arkadaşta tüm bilişim öğretmenlerini almaya çalışmış, teessüf ediyorum.

:mrgreen:

Geri