Förmatör'ün Suçu Ne?

Kodla Büyü
hasari' Alıntı:
umaykut' Alıntı:
Hasari hocam diziye sonradan verilen bir isim değil bu..
Televizyon filminde Hülya Avşar'ın oynadığı, Vedat Türkali'nin bir eseridir..
maalesef her zaman olduğu gibi tecavüz sahnesinin daha öne çıktığı ama aslında toplumun kanayan bir yarasına parmak basan bir filmdir..
nasıl bakarsanız onu görürsünüz..
Toplumumuzda tecavüz eden adamla evlendirilen binlerce genç kız vardır..
Dizi sayıları arttıkça malesef kalitede düşmektedir. Hepsinin konusu klasikleşmiş ve ortalık kendini sanatçı sanan oyuncularla dolmuş. Ben bu gibi dizileri beğenmesemde eleştirsemde izleyenlere saygı duyuyorum.

size katılıyorum hocam..
özellikle bazı kanallarda çok saçma diziler var..
örneğin 5. boyut, sırlar dünyası, öğretmen kemal, kalp gözü, vs..
yine de bunları izleyenlere saygı duyuyoruz..

sayenizde güldük hocam ağlancak halimize.herşeyimi aldılar yazan hocam ilahi :idea: çok güldüm valla :puhaha:

ebilis' Alıntı:
her şeyimi aldılar,
derslerimi, emeğimi, şevkimi, şevkatimi...

son bölümün tanıtımında gördüm Fatmagül diyor herşeyimi aldılar diye de...

EN AZINDAN HALA VE HER ZAMAN YARATICIYIZ:)

aynen aynen ve daha eklenebilir
sevgimi, saygımı....

teşbihte kusur olmaz derler. tepkileri yersiz buldum. eşek gözlü derken nasıl insana eşek demek istemiyorsak, hocam böyle harika bir benzetme yaparken bizlerin tecavüz maduru olduğumuzu anlatmak istemedi elbette. koskoca insanlar olarak bu kara mizahı anlayacak kapasitede olmalıyız diye düşünüyorum.

durumumuzu çok güzel anlatmışsınız hocam, tebrik ederim, yüzümüzü bu halimizle bile gülümsettiğin için de teşekkür ederim...

Arkadaşlar teklif edildimi bilmiyorum ama renkli çıktısını alıp BT sınıflarımızın kapılarına asalım :) :D :D

hocam bence bunun bir de trasnformers versiyonunu yapabiliriz.
Hatta Renege of the Fallen (Kaybedenlerin İntikamı) bölümü de olabilir..
ne de olsa transFormatörüz biz de :)

Aslında çok güçlü bir kadroya sahip branşız.Elimizin altında internet ve bu interneti çok iyi şekilde kullanabilecek alt yapı bilgi birikimimiz var ama sesimizi duyuramıyoruz çünkü birbirimizle çekişiyoruz.Kısaca uyuyan bir deviz

Geri