favori programlarınız ???

Kodla Büyü
Windows 7 işletim sistemim. (Windows 8 bana göre değil, belki 10 bir fark oluşturur)
1. Microsoft Office 2010 (Uzun zamandır vazgeçilmezim)
2. Deep freze (Ah şu akıllı tahtalar için lisanslısını verseler)
3. Winrar (Winzip bence tutmadı)
4. İDM (İnternet Download Manager)
5. İnternet Explorer 10 (Klasikçiyim sanırım vazgeçemedim bir türlü)
6. Fireworks (Photoshop'tan daha kolay geliyor kullanımı)
7. USB Disk Security (Antivirüs programlarına gerek duymadan uzun zamandır idare ediyorum)
8. Media Player Classic (Çok iyi bir video oynatıcı)

ilk mesajımda bulunmayan programları ekleyerek güncellemeye devam edeceğim arkadaşlar

hocalarım sayenizde güzel programlarla tanıştım, incelemeye devam ediyorum.

güzel bir konu olmuş yeni programlarla tanışmak için... ben de
media player classic, idm, usb disk security kullananlardanım.

Comodo time machine bir deneyin deep freeze in yüzüne bakmam bir daha :+1:

Bir öneri;
Tavsiye edilen programlar\uygulamalar hakkinda kisa bir açıklama da yazılması ilgilenenler için faydalı olacağını düşünüyorum.

cok faydalı :alkis: :alkis: :alkis:
47- adwlclenar: tarayıcıya bulaşan virüsleri büyük oranda temizliyor
çok işime yaradı. Bir türlü çözüm bulamadığım istarsurf eklentisini kaldırdım. Yoksa format atacaktım...

Photoscape Türkçe ücretsiz. Kapsamlı resim düzenleme programı. Hem kullanıyorum, hem de öğrencilere anlatıyorum.

Ammy-uzak masaüstü(kurulum gerekmiyor)
pixresizer- fotoğraf boyutlarını ayarlama
fireworks- photoshopun karmaşıklığıyla başa çıkamayanlar için
Chrome video downloader- video indirme eklentisi
office programları
driverpack

bir de explorerxp programı var flashınıza virüs bulaşıp dosyalarınızı gizlerse bu dosyaları kurtarmanızı sağlıyor

Hocam usb diskime ve bilgisayarıma bulaşan bazı virüsler vardı.Kime sorduysam ne yaptıysam çözüm format görünüyordu ancak öneriniz üzerine 360 total security yükledim ve hem flash diskim hem de bilgisayarım bu virüslerden temizlendi çok teşekkür ederim size.

Değerli Meslektaşım,

Konu başlığında tavsiye edilen program isimlerinin listesini düzenlerken acaba tüm listeyi kapsayıcı bir indirme bağlantısı paylaşımının yapılması mümkün müdür?

kolaylıklar dilerim..

btr23' Alıntı:
Hocam usb diskime ve bilgisayarıma bulaşan bazı virüsler vardı.Kime sorduysam ne yaptıysam çözüm format görünüyordu ancak öneriniz üzerine 360 total security yükledim ve hem flash diskim hem de bilgisayarım bu virüslerden temizlendi çok teşekkür ederim size.

rica ederim hocam, faydalandığınızı görmek sevindirici :)

aydınDr' Alıntı:
Değerli Meslektaşım,

Konu başlığında tavsiye edilen program isimlerinin listesini düzenlerken acaba tüm listeyi kapsayıcı bir indirme bağlantısı paylaşımının yapılması mümkün müdür?

kolaylıklar dilerim..

hocam ücretli programları yabancı torrent sitelerinde rahatlıkla bulabilirsiniz

saygılar...

driver booster(sürücü güncelleme)
raindrop.io(yer imleri düzenleme programı,tarayıcıya eklenti olarak kullanabilirsiniz)
malwarebyte anti malware(virüs ve puplar için harika)
bsplayer(medya oynatıcı-altyazı bulma özelliği çok hoş)
iobit uninstaller(gereksiz programları kalıntı bırakmadan kaldırın)

Geri