faz 2 windows 10 imaj

Kodla Büyü
versiyon 4 ü indirmek için linkteki v5 leri 4 yaparsanız v4 ü de indirebilirsiniz...

faz2 tahtalara yüklesek herhangi bir sıkıntı çıkmaz değil mi? Ben okuldaki tahtalra yüklemeyi düşünüyorum da daha önce bu imajı yukleyen var mı hocam acaba?

Okulun internetindeyim ve linkler bende pasif durumda. Açılmıyor.

Evde indirdim

Son düzenleme:
Hocam 6.5 GB kadarını indirebildim.. Sanırım kaldırdınız, 404 hatası veriyor..indirme devam etmiyor.. Yeniden yayınlar mısınız?

Win 10 faz 1 veya 2’de herhangi bir sorun çıkarıyor mu? Kullanan arkadaşlar var mi?

faz 1 tahtalar çok yavaş win 10 da bende ne yapsam bilemedim faz 2 de güzel çalışıyor her iki tahtadanda var bizde faz2 de hiç arıza çıkmadı ama faz 1 maşallah hergün 1 2 gidiyor sürekli format modundayım faz 1 e yöntem bulan varsa banada söylesin:(

Hocam faz1 Windows 7 den başkasını yüklemeyim sonra deepreez tahtanin yüzünü bir daha görmessiniz

http://cdn1.eba.gov.tr/mersinebitefo/et_imaj/clonezilla-live-et-win10-v5-tum.iso

http://cdn1.eba.gov.tr/mersinebitefo/et_imaj/clonezilla-live-et-win10-v5-sadeceC.iso
bu ikisi arasındaki fark nedir arkadaşlar.
ben tüm olanı indirdim. diğerine yetişemedim.
kullanan varmı
mersin imajı mıdır yoksa başka mı
tüm.iso HDD nin tamamına imaj atıyor. ilk defa yükleyecekseniz tüm.iso yu kullanmalısınız
sadeceC.iso ise daha sonraları imaj atmak istediğinizde C sürücüsüne imaj atıyor. böylece hem D deki bilgileriniz silinmemiş hem de daha hızlı imaj atmış oluyorsunuz

Faz 2 tahtalarin bazilarinda ses sorunu veriyor. Hala çözümünü bulamadim. Bilen varsa lutfen yardimci olur musunuz?

banada tüm disk lazım ama hiç bir yerde bulamadım v3 v4 v5 hiç farketmez

Faz 2 tahtalarin bazilarinda ses sorunu veriyor. Hala çözümünü bulamadim. Bilen varsa lutfen yardimci olur musunuz?
Benzer sorunu geçen sene ben de yaşamıştım Faz2 tahtalarda, arıza kaydı bildirdik. Servisten ben okulda yokken gelmişler. Müdür yardımcısı ilgilenmiş. Sadece tahta üzerindeki tuştan sesi sonuna kadar açıp, sonuna kadar kısmışlar, ses düzelmiş. Müdür yardımcımız da bu kadar kolaymış diye bana söyledi. İnanamadım ama sonra birkaç defa daha başıma geldi ve bu yöntemle hallettim. Sizde işe yarar mı bilemiyorum ama bir deneyin derim.

Nedendir bilmem forumdan da imaj adresleri kaldırılmış. Temiz imajım var paylaşmıştım mesajlarım silinmiş

Geri