Faz-3 Arçelik tahta windows driver?

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar Merhaba.

Faz-3 Arçelik tahta için windows driver olan paylaşabilir mı?
Teşekkürler.

hocam kısıtlı windows mu kullanıyorsunuz? lisans mı satın aldınız? sistemi değiştireceğinizden ilçe formatörünün haberi var mı? herhangi bir izin aldınız mi pardusun kaldırılması için?
ülkemizde bütün formatörler (BTR) her ay rapor veriyor. Pardus ile ilgili bölüm var. İlgili yere siz windows kuruldu mu yazacaksınız.
ilgili başlık ; Pardus ETAP Kurulum, Tanıtım Bilgilendirme Faaliyetleri

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-12-02 190600.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-02 190600.png
    121.9 KB · Görüntüleme: 92
Arkadaşlar ben windows 11 kurdum ve ses sorununu da çözdüm. Neler yaptığımı tek tek anlatayım. Rica ediyorum milli yazılımımız Pardusu kaldırdın windows kurdun diye beni yargılamayınız. Ben ilkokul öğretmeniyim ve her ders diğer sınıf öğretmenleri kapıma dayanıyor hocam ses yok, z kitaplar açılmıyor diye. Kendi derslerime odaklanamadığım için windows kurdum kurtuldum.
Arçelik FL A65EB 4A-IRT I5S11 16GB (F23) model akıllı tahta ilkokulumuza Kasım 2023'te takıldı.
1) Akıllı tahtaya Ekim 2023 tarihli Kinghaze tarafından sadeleştirilen Win11_Lite_21.10.2023 isimli windows 11'i kurdum. (İso boyutu 2.83GB) Ventoy programı ile flash belleği hazırlayarak içine bu isoyu attım.
2) Açılış aşamasında meb logosu sırasında F12'ye basarak boot menüsüne girdim. Password istedi 9301 ile giriş yaptım. Ventoy kurulu flash belleğimi seçtim.
3) Bütün diskleri silerek sıfırladığım tek parça ssd'ye windows 11'i kurdum.
4) Sağlıklı bir windows 11 kurulumunun ardından katılımsız iobit driver boosterı kurarak bütün sürücüleri güncelledim ve akıllı tahtayı yeniden başlattım.
5) İntelin sitesinden indirdiğim GPU Flex Series 31.0.101.4830(Latest) driverını kurdum ve yeniden başlattım.
(İndir : https://www.intel.com/content/www/u...ntel-data-center-gpu-flex-series-windows.html )
6) Bundan sonra ses geldi zaten. Ses yine de gelmemişse ses ikonuna tıklayarak ses device olarak şimdi tam hatırlayamadığım B ile başlayan ses deviceını seçin. Ses gelecektir. USB ses sürücüsü seçili olmamalı, diğer sürücü seçili olmalı.
7) 4,5 ve 6 numaralı maddeleri yaptığınız halde halen ses gelmemişse aygıt yöneticisinden sesle ilgili bütün donanımları kaldırın, yazılımlarını silin ve GPU Flex Series 31.0.101.4830(Latest) driverını yeniden kurun.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Hocam ben yaptım olmadı sizin dediklerinizi ses sürücüsü b ile başlayan demişsiniz Boston acoustics mi? O da olmuyor çünkü

Geri