faz1 tahtalara imaj yüklerken hata veriyor

Kodla Büyü

gulsah300

Üye
geçen sene sürekli yaptığım faz1 tahtalara win7 format işlemini bu sene yapamıyorum. tahtalar format esnasında sürekli hata verip kurulumdan çıkıyor ve işlem yarım kaldığı için windows çöküyor. onarma ekranında kalıyor. lütfen yardım

tahtalarınızda HDDmi var. yoksa SSD mi var. SSD varsa hangi marka takılı kontrol edermisiniz.

Merhabalar, şu imaj ile bir denermisiniz. Büyük ihtimalle düzgün yüklenecektir. Eğer yüklenmezse donanımsal bir sorun vardır onun içinde oluşan hatanın resmini çekin bir bakalım.

geçen sene sürekli yaptığım faz1 tahtalara win7 format işlemini bu sene yapamıyorum. tahtalar format esnasında sürekli hata verip kurulumdan çıkıyor ve işlem yarım kaldığı için windows çöküyor. onarma ekranında kalıyor. lütfen yardım
hocam bütün tahtalarda yükleme esnasında hata alıyorsanız yüklemeye çalıştığınız imaj veya usb bellek bozuk demektir.. Eğer 1 yada 2 tahtada hata alıyorsanız sürücü uyumsuzluğu yada donanımsal bir sorun vardır (örneğin dokunmatik sensörleri, ram, wifi kartı yada işlemci vb. problemli olabilir)..

tahtalarımızda ssd takılı.usb bozulmuştur diyerek birkaç tahtaya 1 den fazla usb ile denedim olmadı. bütün tahtalarda aynı sorun. format atayım derken siyah ekranda bir çok hata mesajı veriyor ve windows çöküyor. yukarıdaki imajı indiriyorum şu an. öğleden sonra deneyecegim inşallah. olmazsa ekran görüntüsü atarım

yolladığınız son imajıda denedim bu hatayı aldım
18a889b2-0001-4c71-a6be-7b88eacc4a45.jpg

Geri