Faz1 Win10 SSD ve HDD Güncel İmage 2021_V1 (Uçan Win10 Geldi)

Kodla Büyü
imaj çok hızlı ama Faz2 bilgisayarda maalesef ses aygıtını tanımıyor, driver larını yüklemem rağmen yine başarılı olamadım, bir de windows aktifleştirme yapamıyor, telefondan internet paylaşmama rağmen yine de yapamadı maalesef.
Merhaba hocam, zamanınız olursa şu sürücü paketi ile dener misiniz bakalım sonuç verecek mi bende faz2 olmadığından deneyemiyorum.
https://driverpack.io/tr

Emeginize sağlık hasarı hocam gayet hızlı sadece defender aktif değil ve aktif hale getiremiyoruz izin vermiyor ayrıca D deki 360 antiviruse de izin vermiyor yükleme yapmaya lisans aktif olmadığından mi acaba

Emeginize sağlık hasarı hocam gayet hızlı sadece defender aktif değil ve aktif hale getiremiyoruz izin vermiyor ayrıca D deki 360 antiviruse de izin vermiyor yükleme yapmaya lisans aktif olmadığından mi acaba
Merhaba hocam,
Defender aktif olmaz, özellikle çıkartılmış D: de bulunan 360 Total yüklenir hocam sıkıntı olmaz aktivasyon ile ilgisi yok başka bir etken olabilir.

Merhaba, öncelikle elinize sağlık. iki tahtaya kurdum. ikisinde de kalibrasyon programı çalismadi. nasıl düzeltebiliriz?

Merhaba, öncelikle elinize sağlık. iki tahtaya kurdum. ikisinde de kalibrasyon programı çalismadi. nasıl düzeltebiliriz?
Normalde kalibre edilmiş yarın bir deneme yapar size dönerim dokunmatiği değişen tahtanın sürücülerini de eklemiştim her tahtada sorunsuz çalışsın diye.

hocam merhaba imajınızı akıllı tahtada çalıştırmaya çalışıyorum ventoyu menusu geliyor imajı açamıyorum çünkü klavye çalışmıyor ventoy menusu gelince problem nedir acaba

hocam merhaba imajınızı akıllı tahtada çalıştırmaya çalışıyorum ventoyu menusu geliyor imajı açamıyorum çünkü klavye çalışmıyor ventoy menusu gelince problem nedir acaba
Klavyenizde sorun vardır ya usb port sıkıntısı var yada farklı klavye deneyin.

normal pcler için uygun mu hocam? 2 gb ram olan bir bilgisayar mevcut onda kullanmayı düşünüyorumda

@hasari Hocam ellerinize sağlık hep sizin imajları kullanıyorum:) bu imajı yükledim fakat internete bağlanamıyor ET ne kablolu ne kablosuz. Bir öneriniz olur mu?

Test ettim bizde sıkıntısız çalışıyor muhtemelen sizin dokunmatiğiniz değişmiş ama onunda sürücüsünü yüklemiştim siz şu yolu kullanarak kalibre edebilirsiniz. C:\Program Files\Optical Touch Device
içerisinde OtdCpl açın oradan yapabilirsiniz.

@hasari Hocam ellerinize sağlık hep sizin imajları kullanıyorum:) bu imajı yükledim fakat internete bağlanamıyor ET ne kablolu ne kablosuz. Bir öneriniz olur mu?
Merhaba hocam gelen kabloda sorun vardır wifi için ise şu sürücüyü yükleyin wifi yayını gelir.

Ekli dosyalar

• WLAN.rar
    12 MB · Görüntüleme: 29
Test ettim bizde sıkıntısız çalışıyor muhtemelen sizin dokunmatiğiniz değişmiş ama onunda sürücüsünü yüklemiştim siz şu yolu kullanarak kalibre edebilirsiniz. C:\Program Files\Optical Touch Device
içerisinde OtdCpl açın oradan yapabilirsiniz.
Deneyeceğim. teşekkürler.

hocam ben de yükledim ama bir hocamızın ders föyü uygulaması var onu açamıyoruz. Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor uyarısı alıyoruz. birkaç yöntem denedim ama olmadı. ne yapabilirim?

hocam ben de yükledim ama bir hocamızın ders föyü uygulaması var onu açamıyoruz. Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor uyarısı alıyoruz. birkaç yöntem denedim ama olmadı. ne yapabilirim?
Hocam isterseniz google drive atın test edip anlamaya çalışalım normalde çalışması lazım.

hocam sistem güzel hoşta flash benzeri z kitap uygulamalarını açamıyor öğretmenler yine dokunmatikte de problemler var en büyük sıkıntı z kitap açmıyor ne yapabiliriz bu arada elinize sağlık

Hocamızın da bahsettiği gibi beni de başka sistemler denemeye ve sizi soru yağmuruna tutmaya iten sebep bu oldu sistem gerçekten çok iyi ancak yayınevlerinin çoğunda materyaller 64 bit e göre hazırlanmış ve bazıları görüşünce 32 bit desteği sağladı malesef üzülerek sistemi değiştirmek zorunda kaldım:( size emekleriniz için çok teşekkür ederim tekrar.

Merhaba hocam gelen kabloda sorun vardır wifi için ise şu sürücüyü yükleyin wifi yayını gelir.

Hocam selamlar,
3 farklı Ops üzerinde test ettim, sorunsuz yükleniyor. Tek sorun ağ bağdaştırıcıları ile ayar yapılamıyor. 3 Ops'de aynı sorunu verdi.

Çözüm için aygıt yöneticisi>ağ bağdaştırıcıları> wirelles n100 üzerinde sağ click açılan sayfada SÜRÜCÜYE GERİ DÖN seçeneğini seçtikten sonra wifi aktif oluyor. Kablolu bağlantıda aynı şekilde oluyor.
İmaj için teşekkür ederim.

hocam teşekkürler elinize sağlık. faz1 lere kurdum. matematik öğretmeni föylerde dokunmatiğin çalışmadığını söyledi. henüz bakma fırsatım olmadı. neden 32 bit olarak hazırladınız acaba?

Hocam ben sizin hazırlamış olduğunuz imaj ile bootable usb disk hazırladım, faz 1 etkileşimli tahtanın HDD sini söküp bize gönderilen SSD ye bu imajı kurmak isterken şöyle bir sorun oluştu:

Ekli dosyalar

• 16381952825501461316382780234295.jpg
    16381952825501461316382780234295.jpg
    252.9 KB · Görüntüleme: 32
Hocam ben sizin hazırlamış olduğunuz imaj ile bootable usb disk hazırladım, faz 1 etkileşimli tahtanın HDD sini söküp bize gönderilen SSD ye bu imajı kurmak isterken şöyle bir sorun oluştu:
Merhabalar,
Biostan kontrol edin harddisk görünüyor mu eğer görünmüyorsa harddisk yuvasına oturmamıştır. Yuvasına oturtup yeniden denerseniz yüklenecektir.

hocam atak2.0 ı bir türlü kuramıyorum. sınıf ismi girilemiyor . birde bazı e kitap uygulamaları 32 bitte calısmıyor. bu sistemin 64 bitini hazırlama imkanınız olursa cok seviniriz. eger hazırlarsanız sadece c sürücüsüne kurulum yaptırabilirseniz süper olur. emeklerinize saglık. atak için önerisi olan varsa uygulayım.

hocam atak2.0 ı bir türlü kuramıyorum. sınıf ismi girilemiyor . birde bazı e kitap uygulamaları 32 bitte calısmıyor. bu sistemin 64 bitini hazırlama imkanınız olursa cok seviniriz. eger hazırlarsanız sadece c sürücüsüne kurulum yaptırabilirseniz süper olur. emeklerinize saglık. atak için önerisi olan varsa uygulayım.
Merhabalar, daha önce bir arkadaşımız sormuştu şu şekilde halledebilirsiniz.
Atak programını test ettim çalışıyor şurada gösterdiğim yeri işaretlemen gerekiyor. Birde sınıf ismi girmek için ya fiziksel klavye bağlaman lazım yada klavye kısayolunu masaüstüne atman lazım. Çünkü program explorer kapatıyor , buradan görev çubuğundaki klavyeye erişmeyi kapatmış oluyor. Sınıf ismini girmeyeceğim dersen sıkıntı olmaz.

Screenshot_1 (1).png

Geri