Faz1 Win7 SSD Güncel İmage 2020

Kodla Büyü
şahane olmuş. 24 tahtaya kurdum şuanlık sıkıntı olmadı. timefrezee de kurdum 5 yıl daha gider heralde :)

hocam başlıyor böyle hata veriyor neden yapar acaba ? dediğiniz gibi yaptım

Ekli dosyalar

• photo5888864960338047631 (1).jpg
    photo5888864960338047631 (1).jpg
    353.9 KB · Görüntüleme: 17
hocam başlıyor böyle hata veriyor neden yapar acaba ? dediğiniz gibi yaptım
Hangi program ile flasha boot ettiniz?
Birde bazen flashlar USB portunda iken bağlantısı kopuyor böyle bir flash ise flashı değiştirin. Yada porta tam oturduğundan emin olun.

2 ayrı flaşa yapmıştım hocam. Win setup ile boot etmiştim
Biosta SSD diskiniz görünüyormu kontrol edin eğer görünüyorsa boot yöntemizinda hata olabilir isterseniz birde USB Universal İnstaller programını kullanın. Eğer nasıl boot edildiğine bakmadıysanız birinci mesajdaki boot etme yöntemlerini bir kez daha izleyin.

İmajın yeni versiyonu çıktı arkadaşlar part konusunda arkadaşlar çok zorlanıyordu şimdi tek part ayrıca 360 total ile ilgili çok soru geliyordu bende bazı değişiklikler yaptım. Kapasiteyi düşürdüm 360 totali kaldırdım setup olarak ekledim. Ve ayrıca el hareketlerini kapattım. 9.9 GB olan yeni versiyonu kurmak sadece 8 dakika sürüyor.
İmaj için yeni konu açtım.
https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/faz1-win7-ssd-240-gb-guncel-image-2020_v2.172220/

hasari hocam teşekkürler öncelikle. ilk imajınızı yükledim 15 tahtaya. ama 4 tanesinde usb görme sıkıntısı yaşadı öğretmenler. usb takınca sesi geliyor. sağ alt löşede usb takıldığına dair işaret çıkıyor. aygıt yöneticisinde de görünüyor ama bilgisayarımda görünmüyor usb . kaç tane usb ile denedim ama olmadı. şimdi en yeni imajınızı denicem

hasari hocam teşekkürler öncelikle. ilk imajınızı yükledim 15 tahtaya. ama 4 tanesinde usb görme sıkıntısı yaşadı öğretmenler. usb takınca sesi geliyor. sağ alt löşede usb takıldığına dair işaret çıkıyor. aygıt yöneticisinde de görünüyor ama bilgisayarımda görünmüyor usb . kaç tane usb ile denedim ama olmadı. şimdi en yeni imajınızı denicem
Dene hocam ama istersen disk yöneticisinden USB harf ata düzelecektir.

29 tahtaya kurdum,sorunsuz çalışıyor,ATAK sıkıntısız,360 Total sıkıntısız çalışıyor,emeğinize sağlık,teşekkür ederim...

hasari hocam eba canlı derse giriyo mu bu imaj, denediniz mi. Şu anda tahtalarda halihazırda yüklü windows7leri eba canlı derse bağlayamadık.

hasari hocam eba canlı derse giriyo mu bu imaj, denediniz mi. Şu anda tahtalarda halihazırda yüklü windows7leri eba canlı derse bağlayamadık.
Tahtaların birinde denedim sıkıntısız bağlandı sizde tahtanın birinde deneyin sorunsuz bağlanırsanız diğerlerinde de kullanırsınız.

Tabi bir çok güncelleme var ve çok daha stabil hale getirilmiş eski mebin imajını kullanıyorsanız kesinlikle imajları test edin aralarında dağlar kadar fark var.
peki hocam. bizim tahtalarda 300 gb ssd olmayan harddisk var, onlara kurulur mu bu imaj? Yani amacımız tahtayı canlı derse sokmak. SSD yok.

Son düzenleme:
peki hocam. bizim tahtalarda 300 gb ssd olmayan harddisk var, onlara kurulur mu bu imaj? Yani amacımız tahtayı canlı derse sokmak. SSD yok.
Yok maalesef 300 GB HDD kuramazsınız. Eski HDD ler 500 GB yanlışınız olmasın. Eğer elinizde 240 GB olan HDD varsa bir taneye kurmanız yeterli diğer HDD lerinize clonlarsınız. Şurada anlattığım yöntemi bir inceleyin.

Geri