Fen Lisesi Okul Tanıtım Videomuz...

Kodla Büyü
Hocam mükemmel olmuş tek kelime ile. Çok hoş bir şey çıkmış ortaya. Elinize sağlık :alkis:

Çok teşekkürler arkadaşlar.

Okulun sitesine ekleyeyim dedim, ama EBA'ya bir türlü yükleyemedim. Bu aralar sorun var galiba...

:+1:
giderleri nasıl karşıladınız hocam araçlar size mi ait yoksa okul yardımıyla mı aldınız

Ne yetenekler var beaaaaaa.
Hocam gaayet gozel olmuş. Tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Ayrıca yapım aşamalarını da ayrıntılı paylaşımınız için de teşekkürler.

Hocam çok profesyonel bir çalışma olmuş tebrik ederim

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.
Eldeki videoları tekrar değerlendirmek için ikinci bir videoya başladık bakalım, hadi hayırlısı :)

elinize emeğinize sağlık
bizim de yapmamız lazım ama bu imkanlarla imkansız gibi duruyor:)

hocam on numara beş yıldız olmuş tebrik ederim,bilhassa çekimler çok iyi, çekim ekipmanı maliyetli cihazlar değil mi? nasıl yaptınız aldınız mı kiraladınız mı?

halox' Alıntı:
hocam on numara beş yıldız olmuş tebrik ederim,bilhassa çekimler çok iyi, çekim ekipmanı maliyetli cihazlar değil mi? nasıl yaptınız aldınız mı kiraladınız mı?
Çok teşekkürler hocam. Çekimdeki cihazlar maliyetli sayılabilecek cihazlar . Fotoğraf ve video olayına merak duyuyorsanız ve seviyorsanız , kendinizi bir şekilde bu cihazlardan en az birini almış buluyorsunuz . Ama olay zamanda bitiyor. Ne kadar güzel olmasını istiyorsanız , o kadar zaman harcıyorsunuz. giriş sahnesini hatta birçok sahneyi belki 8-10 kere çekmişizdir. Sağolsun çocuklar da erinmedi tekrar tekrar aynı şeyleri yaptılar. Elimize ekipmanlar dolandık durduk okulun içinde. İlk başta garipsediler ama sonradan alıştılar :)
Çekim ve montajda kullandığım ekipmanların bir kısmı bana ait bir kısmını da ödünç aldım ( Nikon , tripot vs.)

Evde net yok okulunda malumunuz engelli EBAya eklemeniz iyi oldu şimdi izledim.Tebrik ederiz çok güzel hazırlanılmış.

Geri