Fiat Punto Hakkında Soracaklarım Var

Kodla Büyü

xmet

Aktif Üye
arkadaşlar arabamı değiştirmeyi düşünüyorum.aranızda fiat punto sahibi olan veya çevresinde kullanan varsa bikaç soru soracaktım.bu aracın bikaç tane modeli var (dynamic,multijet,grande,emotion gibi)bunlardan hangisi daha donanımlıdır? dizeli nasıldır?-benzin/LPG daha mı iyidir?ve tavsiye edeceğiniz,dikkat edilmesi gereken neler var? başka görüşünüz varsa açığım.teşekkürler

charvole cruze çok güzel bir araba fiyatı da 30000 lira civarı ama aralık ayını bekleyin derim çünkü indirim ve sene sonu fırsatları şimdiden hayırlı olsun

dam üstünde saksağan hesabı olmuş hocam senin tavsiyen :) yine de teşekkürler.görüşlerinizi bekliyorum

Eski ve yeni kasasınıda uzun süre kullanmış olarak dizeli tavsiye ederim , gerçekten çok iyi yanılmıyorsam ödüllü bir motor, gel gelelim bu arabayı neden elden çıkardık ikisindede direksiyon sorunu vardı , kısa bir araştırma yaparsan karşına çıkar, direksiyon elektirik motoru durup dururken devreden çıkıyor ve direksiyon aşırı sertleşiyor ikaz ışığı yanıyordu.Servisteki elamanlar abi hepsinde sorun aynı 1500 2000 arası değiştirebilirsinz demişti.
Sonuç ben puntoyu severek kullanyordum fakat bu direksiyon sorunu beni soğuttu Fiata töbe ettim.

mezbele' Alıntı:
Eski ve yeni kasasınıda uzun süre kullanmış olarak dizeli tavsiye ederim , gerçekten çok iyi yanılmıyorsam ödüllü bir motor, gel gelelim bu arabayı neden elden çıkardık ikisindede direksiyon sorunu vardı , kısa bir araştırma yaparsan karşına çıkar, direksiyon elektirik motoru durup dururken devreden çıkıyor ve direksiyon aşırı sertleşiyor ikaz ışığı yanıyordu.Servisteki elamanlar abi hepsinde sorun aynı 1500 2000 arası değiştirebilirsinz demişti.
Sonuç ben puntoyu severek kullanyordum fakat bu direksiyon sorunu beni soğuttu Fiata töbe ettim.

hocam öle bi yorum yaptın ki xmet hocam vazgeçti heralde :)

mriza' Alıntı:
mezbele' Alıntı:

hocam öle bi yorum yaptın ki xmet hocam vazgeçti heralde :)
:D

puntoların grande modeli iyidir ayrıca 2008 model puntolarda direksiyon city motor sorunu yok diyorlar. eski modellerde varmış.

benim tamirci fiat servisinde çalışmış. puntoları sormuştum. bana belirli bir kilometreden sonra motordan ses geliyor ve servis pek çözüm bulamıyor dedi

sanırım aklınızdaki fiyata 2003-2004-2005 model canavar gibi opel vectra alınabilir, inanın aldıktan sonra satmak istemeyeceksiniz.

Geri