Fikir Verebilir misiniz?

Kodla Büyü

ogretmen_pc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar arkadaşlar. 11. yılım ve her yıl boşa geçmiş gibi hissediyorum. Başka bi alanda daha verimli olabilecekken zoraki geçen her gün.. İkinci üniversite Sosyoloji okudum. Felsefe zaten hep ilgi alanımdı. Geçebilsem inanıyorum ki faydalı olabileceğim. Ama alan değişikliğinde sınıfçıların puanları bizi üçe katladığı için yanından bile geçemiyorum. Bu aralar çok bunalmış durumdayım. Ne yapabilirim öneriniz var mı?
İstifa edip özelde felsefe grubunda çalışmak mantıklı mı ? Kütüphane memuru olabilmek hakkında bilginiz var mı ? Milli Eğitime gidip alanımda faydalı olamıyorum beni bilgi işleme alın mı desem ne desem. Öyle işte .. :(

Özel sektör para vermiyor. Devlet işi bırakılıp bence özel sektörün kahrı çekilmez. Maalesef benim de 11. yılım ve bende de aynı mesleki tükenmişlik var. Çözm düşündüm ama bulamadım. Sizde ki bu ruh hali zamanla geçecektir. Yapabiliyorsanız idareci olun .

Özel sektör para vermiyor. Devlet işi bırakılıp bence özel sektörün kahrı çekilmez. Maalesef benim de 11. yılım ve bende de aynı mesleki tükenmişlik var. Çözm düşündüm ama bulamadım. Sizde ki bu ruh hali zamanla geçecektir. Yapabiliyorsanız idareci olun .
çok teşekkür ederim hocam değerli fikirleriniz için.. idarecilik bilmiyorum doyum verir mi hayırlısı bakalım günler ne gösterecek

Geri