FM 2012 oynayanlar bi bakar mısınız?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar oyunu indirdim kurdum,***** yaptım,tam maçlara başlıcağım zaman oyun donuyor pc yi resetlemek zorunda kalıyorum,bazende direkt masaüstüne atıyor oyundan çıkıyor.. bu sorunla karşılaşıp çözüm bulan arkadaşlrdan yardım bekliyorummmm lütfennnnn... :(

Katliam hocam başlığını kullanıyorum ama fmden açılmışken konu bende bi şey sorayım ya. Fm11 kurulu pc de dvd'nin içeriğini de atmışımk bilgisayara ama dvdim yok oldu. İçeriği iso'ya çevirdim Virtual clone drive ile sanal sürücü olarak açıyorum. Oyunu açınca cd bulunamadı diyor. Sanal sürücü oluşturunca otamatik kullan seçeneği geliyor seçince bi değüişiklik olmuyor acaba neden kaynaklanabilir... İso ve nrg oluşturdum, dosya boyutu toplam boyutla aynı oluyor bu arada.

FM 2012 Genç Yetenekler Listesi
"C:\Users\Kullanıcı_Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\shortlists" içine kopyalayın...

Listeyi oyunda görebilmek için menajer isminize tıklayıp Search kısmından Shortlist sayfasına gidiniz.
Sağda bulunan Shortlists kısmından Import Shortlist'e tıklayın. Çıkan ekrandan Wonderkids'ı seçin.

Ekli dosyalar

• Wonderkids.rar
    2.7 KB · Görüntüleme: 25
BTFormator' Alıntı:
"C:\Users\Kullanıcı_Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\shortlists" içine kopyalayın...

Listeyi oyunda görebilmek için menajer isminize tıklayıp Search kısmından Shortlist sayfasına gidiniz.
Sağda bulunan Shortlists kısmından Import Shortlist'e tıklayın. Çıkan ekrandan Wonderkids'ı seçin.
hocam indirdim ama shorlists i bulamadım?

by_katliam' Alıntı:
BTFormator' Alıntı:

hocam indirdim ama shorlists i bulamadım?

"Belgelerim"in içinde "Sports Interactive"in içinde "Football Manager 2012"ın içinde "shortlists" olması lazım hocam... Vista ve Windows 7'de bu şekilde...

Geri