ford ka mı nissan micra mı??

Kodla Büyü

hatshepsutpoca

Aktif Üye
araba almayı düşünüyorum 12.000 tl ye kadar fiyatla ve küçük olsun istiyorum.bu iki modeli beğendim sizce hangisi daha iyidir ve daha uygun fiyatla bulabiilirim

hocam ikisini de uygun fiyata alırsınız. ford ka'yı bilmem ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim nissan micra berbat bir araba. kullanılan malzemeler o kadar adi ki o kadar olur. gidin bi bakın koltuklarını bi tutun çekiştirin konsolu kucaklayıp bi sallayın ne dediğimi anlayacaksınız.

araba aldığındığında uzun süre binerim diye alınıyor ama genelde o veya bu sebeple satılıyor. o yüzden ikinci el piyasası olan bi arabaya yönelmek daha mantıklı. citroen c3 alsanız daha kullanışlı daha piyasa. hyundai gets hyundai i10 da var ikinci elde. ama küçük araba almadan önce 2 kere düşünmek lazım. bagaja bi bakmak lazım. yazın tatile çıksanız arka koltukları eşyayla doldurmanız gerek.hele pejo 107(citroen c1) bagajı yok denecek kadar küçük. hatta yok. bak ben dedim bile. hocam illa ki küçük araba istiyorsanız; fiesta,fusion, clio,207 gibi arabalar da pek büyük sayılmaz.

Hocam ben yeni araba aldım ...ve baya bir araştırma yaptım almadan önce...micra yı hiç öneren olmadı.ben de Fiesta, polo, ve p.207 öneririm size...

bende polo var. çok menunum. daha küçük olsun derseniz toyota yaris'i öneririm.

bizde nissan micra var, direksiyon simidi deforme oldu, başka müşteriye değişim yapılmış fakat bize bin dereden su getirdiler değiştirmediler, sadece bir kısmını karşılayabileceklerini söylediler. biz de kabul etmedik. müşteri memnuniyeti sıfır. almayın derim.

ben bir ford KA sahibi olarak tabikiiii ford KA diyorum. hatta Ford olsun çamurdan olsun diyorum. küçük arabadır, kullanışlıdır, park problemi yoktur, çok seridir, hele de mavi Ford KA'lar bi başkadır :D nasıl övdüm ama böcüğümü :D micra'yı bilemiyorum tabii yorum yapamayacağım o konuda...

hatshepsutpoca' Alıntı:
araba almayı düşünüyorum 12.000 tl ye kadar fiyatla ve küçük olsun istiyorum.bu iki modeli beğendim sizce hangisi daha iyidir ve daha uygun fiyatla bulabiilirim

hocam 12000 kadar demiş cevaplar yaris, 207 vs. artan parayla da bi eve girin deseydiniz :oops:

Geri