FORMATÖRLÜK ÇİLESİ BİTECEK Mİ Bİ GÜN

Kodla Büyü
beyazgolge' Alıntı:
eeeee' Alıntı:
çoğu memnun bu işten...baksanıza çoğu savunuyor..yok başka ne yapabiliriz, okul okul gezeriz...zorunlu değil ki.... okul zorunlu tutttu napalım :x
halen memnuniyet diyorsunuz ya helal olsun. siz memnun değilsinizde ne yaptınız anlatın bizde yapalım

bakın hala savunuyorsunuz :roll:

formatörlük tam bir baş belası. bu yıl ilk kez zorunluluktan oldum.. rahatmıyım evet oldukça rahatım ama bu rahatlık bile beni rahatsız ediyor. sorun belirsizliğin içinde olmak.. bazı arkadaşlar zorunlu değil demiş arkadaşlar yok öle bişey.. kaymakamlık seni resen görevlendiryor.. kaldıki benim evraklarım doldurulmamıştı buna rağmen görevlendirme kağıdım geldi.. yani neresinden tutsan elinde kalıyor. saçma sapan bir düzen.. ben dersime girmek ve ne kadar derse giriyorsam o kadar ek ders almak istyrum yani öğretmen omak istyrum.. herkesin gözündeki imajından dolayı idarecinin gözündeki imajımızdan dolayı nefret ettimm ben bu işten.. böyle adaletsizlik olurmu??
bizi niye böyle duurmlara düşürdüler bilmiyrum ama ben hakkımı helal etmyorum bizi bu hallere düşürenlere. hadi bizim drlseri aldın formatörlüğe görevlendiridin kardeşim ozaman kadro ver, okul idarecilerine göre değil kadromuza göre davranılsın, bişey yap yahuu.. nedir bu belirsizlik.... bin pişmanım bu bölümü okuduğuma...

zysimsek' Alıntı:
HER YERDE ZORUNLU DEĞİLMİ YA ? BEN ÖYLE BİLİYORDUM ADANADAYIM ZORUNLU EVET
Burdur da zorunlu değil. Hatta BT sınıfın yoksa istesen bile yapmıyorlar. Örnek: Ben. Ne güzel işte, daha niye formatörlük istiyorsun diyenler çıkabilir, onlara cevabım: Ek dersim yok. Tek maaş + ev taksidi vs...

zysimsek' Alıntı:
ARKADAŞLAR BU FORMATÖRLÜĞÜ HALA SAVUNAN BT ÖĞRETMENLERİNİ DÖVMEK İSTİYORUM :++:
Sen bana ek dersimi verirsen ben de savunmayı bırakırım.

zysimsek' Alıntı:
ARKADAŞLAR BU FORMATÖRLÜĞÜ HALA SAVUNAN BT ÖĞRETMENLERİNİ DÖVMEK İSTİYORUM :++:
amma abarttınız ha formatörlük işini. beğenmiyorsan ya çalışma yada yeniden sınava gir başka bölüm oku

Arkadaşlar formatörlüğü savunmayıpda ne yapalım 5 okulmu gezelim maaş karşılığını doldurmak için.
formatörlük iyi bir durum değil...sadece kötünün iyisi bir durum.....4 beş okul gezeceğime bir okulda akşama kadar dururum daha iyi.beni dinlemeyen,notu olmadığı için beni öğretmen yerine bile koymayan öğrencilere boğazımı yırtarak ve başımı ağrıtarak ders anlatacağıma ;idarenin işlerini yaparım ve okulda kalırım daha iyi...dersleride vermesinler geri ya; ders diyede bişey kalmadıki;içerik yok müfredat yok...zaten çocuklar pc kullanmayı biliyorya....bence burdaki çoğu insan artık durumu kurtarmaya çalışıyor....şimdilik iyi ve kafam yerindeyse tamam; sonrasınada Allah kerim!!!!! işte bu hale getirdiler yazıklar olsun...yazıklar olsun!!!!

oziie' Alıntı:
30 saat derse girmek mi - 6 saat derse girip formatörlük yapmak mı? sorusuna cevabım tereddütsüz 30 saat derse girip - suya sabuna dokunmamak olurdu.

Ancak şimdiki seçenekler arasında formatörlük ten iyisi yok. 3 senedir bu görevlendirmeler yapılıyor, rahatmısın- rahatım, huzurlumusun - değilim.

beyazgolge' Alıntı:
eeeee' Alıntı:
beyazgolge' Alıntı:
diyelimki savunuyorum beni vazgeçirmek için bir çözüm öneriniz var mı?

sizi neden vazgeçirmeye çalışayım ki... ne haddime :p
hocam yazmayacaktım kafama takıldı bu yazının sonundaki dil çıkartan adam hiç yakışmadı
bence gayet de ii yakıştı :p bak bu da yakıştı :D

eeeee' Alıntı:
beyazgolge' Alıntı:
eeeee' Alıntı:
beyazgolge' Alıntı:
diyelimki savunuyorum beni vazgeçirmek için bir çözüm öneriniz var mı?

sizi neden vazgeçirmeye çalışayım ki... ne haddime :p
hocam yazmayacaktım kafama takıldı bu yazının sonundaki dil çıkartan adam hiç yakışmadı
bence gayet de ii yakıştı :p bak bu da yakıştı :D
doğru herkes kendine yakışanı yapıyor siz kendinize yakıştırdıysanız eleştirmek ne haddime

ben de bıktım istemiyorum ya öğretmen olmak için okuduk hale bak. parası batsın. ilçe formatörüne soruyorum istemiyorum ben iptal olsun bana ilçeye alalım seni diyor o da ayrı dert okul ayrı dert. idare çok önemli. isteyen arkadaşlar gayet düzgün idarecilerle çalışıyor kesin. ama sorunlu olanlarla ne olacak. inanın bıktım ya. anlamıyorlar seni. boş derslerde gözlerine batıyorsun herkesin. umudum var belki yazın kalkar diye. kalksın artık. dersimize girip çıkalım. ben razıyım okul okul gezmeye. köle olmaktan sa. diiğer öğretmenler gibi bir değerimiz olur.

ben de okudukça hayret ediyorum.. memnun olanlar var, 8-17 nasıl memnun olunuyor, en çok da bu garibime gidiyor..

gsume84' Alıntı:
ben de bıktım istemiyorum ya öğretmen olmak için okuduk hale bak. parası batsın. ilçe formatörüne soruyorum istemiyorum ben iptal olsun bana ilçeye alalım seni diyor o da ayrı dert okul ayrı dert. idare çok önemli. isteyen arkadaşlar gayet düzgün idarecilerle çalışıyor kesin. ama sorunlu olanlarla ne olacak. inanın bıktım ya. anlamıyorlar seni. boş derslerde gözlerine batıyorsun herkesin. umudum var belki yazın kalkar diye. kalksın artık. dersimize girip çıkalım. ben razıyım okul okul gezmeye. köle olmaktan sa. diiğer öğretmenler gibi bir değerimiz olur.

hangi değerden bahsediyorsunuz hocam...değer mi kaldı ki..

çoğu kişi memnuniyetini belli ediyor hocam...yok parası ii, yok o borç, bu borç...çilesini ve çalışma süresini düşünen yok ki... sabah-akşam okuldayız işte...

tekirdağdaki bütün formatörleri haftaya salı günü toplantıya çağırdılar fatih projesi için..bakalım neler olucak :s

Geri