formatörlere kadro verilmesi

Kodla Büyü

kty38

Aktif Üye
böyle birşey duydum bu gün epeydir forumdan uzağım varmı böle bişey bilgisi duyumu olan varmı. yoksa şehir efsanesimi. fatih projesi kapsamında olacak falan ....

sayın hocam; bakanın, son konuşmalarının çogunu takip ettim. yavrucaklarının, kendisine bilgisayar konusunda nasıl yardım ettiğinden bahsetti ama bu konudan bahsetmedi. yani yok öyle birşey şimdilik :)

bence bu saattten sonra gündemimizin bu olması lazım kadro ve norm sorunumuzun düzelmesi. formatörlüğü bile arıcaz yoksa bu gidişata bakarsak....

Pdr öğretmenlerini isterse Sağlık Bakanlığına geçiş yapıp halkın danışmanlığını yapabileceklermiş (aile doktoru gibi). Yakında bizi de alırlar farklı bi bakanlığa, çalış babam çalış. Nede olsa bölümün adı bilgisayar, her işi yaparız değil mi :verymad:

Norm sıkıntımız zaten giderildi ya hocam. Haberiniz yok mu?. Okullar Norm Fazlası bilişimcilerle hayat bulacak.

başlığı görende formatörleri sözleşmeli,vekil,ücretli falan çalışıyor sanar

Bilgisayar laboratuarlarını ve kütüphaneleri etkin kullanacağımız, okul bahçelerini yeni bir anlayışla tanzim edeceğimiz, spor ve çok amaçlı salonları ebeveynlere açacağımız yeni bir yaklaşım sunduk. Kütüphanenin ve bilgisayar laboratuarının başında bir rehber hocanın olmasına da önemli bir ihtiyaç var. Zorunlu ders saatini tamamlayamayan öğretmen varsa onları bu alanlarda çocuklarımıza yol göstererek görevlerini yapacaklar.

ortalık b.m.b.k (karışık) sen biraz daha uzak kal hocam düzelince zaten haberdar olursun inş :)

bumit' Alıntı:
başlığı görende formatörleri sözleşmeli,vekil,ücretli falan çalışıyor sanar

hmm bölge normundan norm fazlası olma sırası gelmemiş bi arkadaş gördüm sanki.

Referandumdan sonra bize norm vermek yerine başka bir kuruma bile almaları mümkün ondan sonra başını taşlara vuracakta çok öğretmen olabilir ancak iş işten geçmiş olur :mrgreen:

sedasu' Alıntı:
Referandumdan sonra bize norm vermek yerine başka bir kuruma bile almaları mümkün ondan sonra başını taşlara vuracakta çok öğretmen olabilir ancak iş işten geçmiş olur :mrgreen:

formatörlük 8-5 olduktan sonra başka kurumda 8-5 çalışmak daha rahat değil mi? en azından bu kadar yoğun olmazsınız

Geri