ftp.meb.k12 açılmıyor

Kodla Büyü
hocam site güncellemek için smartftp, cuteftp gibi ftp programlarını kullanın. daha rahat halladersiniz işinizi.

hocam artık direk olarak adres yazıp giriş yaptığınızda hata veriyor böyle erişimler yasaklanmış gibi birşey hocalarımında önerdiği gibi çeşitli ftp programları var hem daha kolay kullanımı hemde hızlı bence bu tür programları kullan bende cuteftp kullanıyorum.

3jwg.jpg

Selamun aleykum değerli hocalarım. Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım geçen gün. çözümü şöyle. internet explorer da araçlar menüsünden internet seçenklerini tıklıyoruz. gelen pencerede gelişmiş sekmesinde altlara doğru geldiğinizde resimde görüldüğü gibi "Pasif FTP kullan" seçeneğinin onayını kaldırıp tamamı tıklıyoruz. Hepsi bu kadar. Kolay gelsin...

nrurfali' Alıntı:
3jwg.jpg

Selamun aleykum değerli hocalarım. Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım geçen gün. çözümü şöyle. internet explorer da araçlar menüsünden internet seçenklerini tıklıyoruz. gelen pencerede gelişmiş sekmesinde altlara doğru geldiğinizde resimde görüldüğü gibi "Pasif FTP kullan" seçeneğinin onayını kaldırıp tamamı tıklıyoruz. Hepsi bu kadar. Kolay gelsin...

:++: :++: :++: :++:

fatih22222' Alıntı:
nrurfali' Alıntı:
3jwg.jpg

ÇOK SAĞOL HOCAM. Mükemmel : :idea: :idea: :idea: :idea:

Geri