Fuat Avni Memur-Sen'den bahsetmiş

Kodla Büyü
Hasanhoca' Alıntı:
Cümleye dikkat, hükümet yıkılsa :) Bilinç altı.
:++: Aa olur mu hocam onlar hükümeti değil sendikayi eleştiriyorlar :) ebs üzerinden hhükümete saldirdiklarinin farkında bile değiller :)

Kara Kule 61' Alıntı:
Burada Türk eğitim sen ve eğitim sen veya eğitim işi eleştiren tek yazı yok halbuki bu sendika daha 3 yıldır yetkili .tüm eğitim ile ilgili sorunların sebebi bu sendika yapılmış... :D
düşünün ki 3 yılda bu kadar devam ederse Allah muhafaza

big_way' Alıntı:
Hasanhoca' Alıntı:
Cümleye dikkat, hükümet yıkılsa :) Bilinç altı.
:++: Aa olur mu hocam onlar hükümeti değil sendikayi eleştiriyorlar :) ebs üzerinden hhükümete saldirdiklarinin farkında bile değiller :)

gayet farkındayım hükümetin sendikası olur mu? sendikanın kanununa aykırıdır. memurları korumak yerine hükümeti koruyan bir sendikanın amcına uygun davrandığını düşünebilirmisiniz. üyesinde değilde gücü hükümetten alan bir sendika sizlerinde ebs li olduğunuzu görmüş olduk

Kara Kule 61' Alıntı:
Burada Türk eğitim sen ve eğitim sen veya eğitim işi eleştiren tek yazı yok halbuki bu sendika daha 3 yıldır yetkili .tüm eğitim ile ilgili sorunların sebebi bu sendika yapılmış... :D

2014 BBNET KAPAK ÖDÜLÜNE ADAYIM BU MESAJDIR :alkis: :alkis:

Eğitim bir seni savunmayın nesini savunuyorsunuz vallahi bravo, git yalakalık yap torpilini yaptır ama savunmak zorunda değilsin çünkü komik oluyorsun.

kimsenin savunduğu yok ebs yi, diğerleri adam olsa tamam da hepsi aynısını yapıyor zaten. ben cumaya gitmeyen hükümet karşıtı ebs li biliyorum, adam tamamen menfaat için sendikalı olmuş.

hepsi aynı şeyin laciverti.
işte birileri çıkıp bu kadar şeyin üstüne savununca komik oluyorlar.

Hasanhoca' Alıntı:
kimsenin savunduğu yok ebs yi, diğerleri adam olsa tamam da hepsi aynısını yapıyor zaten. ben cumaya gitmeyen hükümet karşıtı ebs li biliyorum, adam tamamen menfaat için sendikalı olmuş.

bu nasıl bri bakış açısı "diğerleri adam olsa" "cumaya gitmeyen ebs li" camiye imam mı seçiyosursunuz?

hükümet karşıtı ebs li olunca tuhaf oluyor ama hükümet yanlısı ebs li olunca normal oluyor.

memur sendikasının görevi memurların haklarını korumak ve daha iyiye götürmektir. adam cumaya girerse sendika için mi gidecek veya adamlığı nasıl olacak.

bize ne yapılsa az....

fuat avninin yazmasına gerek yoktuki .Afedersiniz ama yediğimiz kazk tan belliydi.2 yılda resmen maddi olarak ezildik sayelerinde.

Geri