Fujifilm FinePix S1900 DEĞERLENDİRME

Kodla Büyü
hocam ben geçen hafta bimeksten aldım güzel bi makine özellikle optik zoomu gerçekten çok hoş pilli olması beni ilk etapta korkutmuştu ama 3000 mah lik şarjlı pillerle gerçekten enerji kullanımı gayet uzun ömürlü herşeyden de önce fiyat olarak da gayet uygun. Amma velakin SLR'nin yerini tutamaz...

tşkler hocam. slr yi tabiki tutmaz . pil konusunda şarjlı pille kaç resim çekiyor ortalama

bu da bir makro denemesi...

Ekli dosyalar

• DSCF1150.png
    DSCF1150.png
    372.8 KB · Görüntüleme: 1,029
hocam vizör kullanmadan ekranı kullanarak yapılan çekimde Ni-Mh pillerle ortalama 400-500 kare çekilebiliyor tabi sıcaklık flaş kullanımı değiştirebilir adedi...

http://www.hepsiburada.com/Liste/fu...Details.aspx?productId=ft00287&categoryId=248

bende bunu almıştım, özellikleri de benzer. Ama düşündüğüm gibi değil... Elim rahatlasın azıcık hemen slr makina alacağım...

Tek + yanı görüntüsü sanki bir özelliği varmış süsü vermesi, onun dışında diğer dijital kameralardan çokta farkı yok... Ya da ben henüz elimdekinin farkında değilim... 4-5 aydır kullanıyorum...

Profesyonel bir fotoğrafçı değilim SLR makinalara o kadar para verip hakkını vermek lazım,
dijitallerde çok iyi değil,
bu yüzden ,
http://www.hepsiburada.com/Liste/fu...etails.aspx?productId=ft245443&categoryId=248

bu makineye bakayım dedim ama pek bilgi ve tecrübem oladığı için bu konuda tecrübeli arkadaşlar özellikle
fujifilm markası kullandığı objektif, netlik vs. + lar - leri
benim gibi parkta, bahçede, piknikte fotoğraf çekecekler için nasıldır.
teşekkürler.

Fujifilm FinePix S1800 var okulda ve hiç memnun değilim. Karanlık ortamda, hareketli nesnelerde çekim çok kötü..

Hocam bu makineyi alırsanız pişmanlık yaşarsınız.
Hem pilli - hem fuji hem de 180 tl. Hiç cazip bir yönü yok.
Aynı fiyata nikonun bataryalı modelleri var s2500 müydü neydi - satılıyor heryerde.
Tavsiyem vatan ın %25 günlerinden birinde gözünüze kestirdiğiniz bir modeli bu fiyata almanız. Nikon canon tavsiyemdir.

Geri