Göremediğim birşey mi var?

Kodla Büyü
Onu sizin bilmeniz gerekiyor hocam, verilen ipuçları ile sonuca ulaşılan dedektiflik oyununda veya Müge Anlı benzeri bir programda değilsek...
Ben bilmediğimi bildiğim için diğer insanlardan akıllıyım🙈🙈🙈eski bilişimciye sordum Almancacılara sordum en son ptesi müdüre de sorup daha da merak etmeyeceğim söz🥰Almancacı amannn bu okul neler gördü ekdersi başkasının üstüne yatırıp çekip elden başka öğretmene verdiğimiz bile oldu her şey usulünce siz merak etmeyin Hocam dedi🙈🙈 Benim memurum işini bilir🤣🤣

Ders sizin adınıza olacak!
Derse başka öğretmen girecek! Siz btr olacaksınız!
Bir kere mantık hatası var. Siz zaten btr olarak full ek ders alacaksınız. O dersler okulunuzda olduğu için siz girmek zorundasınız.

Varsayalım sizin dersinize almancacı girdi. Peki hangi ek dersi vereceksiniz? Size öyle bir ek ders yatmayacak ki!!!

Bu mantıksız tarafı. Diğer tarafı ise bu başlı başına usulsüzlük. Resmi olmayan hiçbir işe girmeyin.

Hocam okulunuzun türü ne bilmiyorum ama zorunlu dersiniz var ise bunlara kimse dokunamaz zaten. Birilerinin norm olayını çözmek için seçmeli derslere müdahale edilebiliyor ama seçmeli olanlara. Bahsettiğiniz olayda doğru bir taraf görünmüyor, ciddi anlamda patlamaya hazır bomba gibi. Taviz verip bu çıkmaz sarmalın içine girmemenizi tavsiye ederim.
Başlangıcınız böyle olmuş olsa da Yeni okulunuz hayırlı olsun hocam..

Böyle usulsüz işler yapan idarecilerden nefret ediyorum. Malesef var böyle devlete kazık atsa da, görünen planda hep "başarılı müdür" profili çizen sahtekarlar..

İşte neden bilişim ona mana veremiyorum resim var müzik var beden var 12 saat İngilizce var neden bu derste ısrar. Geçen sene mdyrd bilişimciymiş ordan kalan bir alışkanlık mı ki
aklıma gelen ya sizi kandırılabilir saf biri olarak görüyorlar ya da size karşı garez var birileri dibinizi oymuş haberiniz yok idarede size kasıt böyle davranıyor
başka ne olabilir dersi gereksiz görebilirler vs vs siz aslında detaylı ve ince düşünseniz kendiniz daha iyi bulursunuz, yıllardır belki 20 ye yakın okulda görev almışımdır okul müdürü karaktersizse kesinlikle öğretmenlerde de sıkıntı vardır veya okuldaki öğretmenlerin çoğunluğunda karaktersiz hareket sergileme okulu çiftlik gibi görme anlayışı varsa müdür de kesin öyledir ikisi birbirini fermuar gibi tamamlıyor aralarına girmeye çalışırsanız sizi harcıyorlar öyle bir ortama denk geldiniz mi en kısa sürede oradan kaçmanın yolunu bulun ya onlara benzersiniz yada sizi öğütürler yılların yedikleri haltların pisliğini üstünüze yıkmaya çalışırlar yani kendileri hakkında mem veya genel ortamda oluşan kötü intibayı bir kurban seçerek onun üstüne yığarlar aradan temizlenip çıktıklarını göstermeye çalışırlar aklı başında olan hiç kimse bu tür oyunlara inanmaz ama bu tip ahlaksızların tuzağına düşmüş üst mertebe bir idareci veya müdür malesef sizi harcar veya harcatırlar(işin doğrusunu bildiği halde) tecrübeyle sabittir

Yalnız bu durumda okuldaki müdür de yeni yazılanlara göre... Yani bir şekilde bu okula atanmış, lobi oluşturmuş ve arkası sağlam öğretmenler müdüre de etki edebilirler mi ...

aklıma gelen ya sizi kandırılabilir saf biri olarak görüyorlar ya da size karşı garez var birileri dibinizi oymuş haberiniz yok idarede size kasıt böyle davranıyor
başka ne olabilir dersi gereksiz görebilirler vs vs siz aslında detaylı ve ince düşünseniz kendiniz daha iyi bulursunuz, yıllardır belki 20 ye yakın okulda görev almışımdır okul müdürü karaktersizse kesinlikle öğretmenlerde de sıkıntı vardır veya okuldaki öğretmenlerin çoğunluğunda karaktersiz hareket sergileme okulu çiftlik gibi görme anlayışı varsa müdür de kesin öyledir ikisi birbirini fermuar gibi tamamlıyor aralarına girmeye çalışırsanız sizi harcıyorlar öyle bir ortama denk geldiniz mi en kısa sürede oradan kaçmanın yolunu bulun ya onlara benzersiniz yada sizi öğütürler yılların yedikleri haltların pisliğini üstünüze yıkmaya çalışırlar yani kendileri hakkında mem veya genel ortamda oluşan kötü intibayı bir kurban seçerek onun üstüne yığarlar aradan temizlenip çıktıklarını göstermeye çalışırlar aklı başında olan hiç kimse bu tür oyunlara inanmaz ama bu tip ahlaksızların tuzağına düşmüş üst mertebe bir idareci veya müdür malesef sizi harcar veya harcatırlar(işin doğrusunu bildiği halde) tecrübeyle sabittir
Hocam idare de benim gibi 0 km🥰beraber başladık okula. Böyle böyle mevzuyu uzata uzata eski idarenin başını yakacaklar.

https://www.facebook.com/share/v/xxNj3ADZ3pDW22Ff/?mibextid=D5vuiz. Aklıma şu replik geldi🤣sana hırladım hepinize hırladımm bundan sonra dişlerimi göstericemm🙈

Son düzenleme:
Hocam idare de benim gibi 0 km🥰beraber başladık okula. Böyle böyle mevzuyu uzata uzata eski idarenin başını yakacaklar.
Yeni Müdür göreve ilk başladığında eski kayıtları inceleyip, eski ve yeni öğretmenlerle özel görüşmeler yapmadı mı? Kendi beklentisi ve sizin katkılarınızla neler yapabileceğinizin planlamasına kısaca ilk adımı atmadınız mi? Müdür yoksa zaten bu okulu tanıyan ve gelmesi beklenen birisi miydi?
'Acemiymiş ranzadan düştü ' repliği için mi videoyu paylaştınız yoksa ...

Son düzenleme:
Dersine girmemek suç, başkasının resmiyetsiz senin dersine girmesi suç, senin dersin üzerinden başkasına kazanç sağlamak suç, bunlara göz yummak suç. En ufak şikayette akla pirincin taşını. Hadi bir de derste bir olay olsa, bir öğrencinin başına bir iş gelse Allah korusun. Çok büyük koz veriyorlar milletin eline.

Son düzenleme:
Yeni Müdür göreve ilk başladığında eski kayıtları inceleyip, eski ve yeni öğretmenlerle özel görüşmeler yapmadı mı? Kendi beklentisi ve sizin katkılarınızla neler yapabileceğinizin planlamasına kısaca ilk adımı atmadınız mi? Müdür yoksa zaten bu okulu tanıyan ve gelmesi beklenen birisi miydi?
'Acemiymiş ranzadan düştü ' repliği için mi videoyu paylaştınız yoksa ...
Müdür okulu biliyordu Hocam, eski müdürle de husumetli zaten. Planlama konusunda elbette konuştuk başında da yazdım ya müdür bana bu konuda hiçbir şey söylemedi hemen hemen hergün konuşuruz, bana arkadaşlar gelip söyledi müdürün de haberinin olduğumu hatta kendisinin onları gönderdiğini söylediler. Ben de müdür beni de çağırsın anlatsın o zaman yasal zemini nedir ne değildir açıklasın sizinle yaptıüı toplantıyı benimle de yapsın dedim ama çağırmadı müdür.
Yok Hocam ranzadan düşme sahnesini bilmiyorum, bu sana hırladım hepinize hırladım repliğini eski okulumda şakasına kullanırdım ordan aklıma geldi.

Müdür okulu biliyordu Hocam, eski müdürle de husumetli zaten. Planlama konusunda elbette konuştuk başında da yazdım ya müdür bana bu konuda hiçbir şey söylemedi hemen hemen hergün konuşuruz, bana arkadaşlar gelip söyledi müdürün de haberinin olduğumu hatta kendisinin onları gönderdiğini söylediler. Ben de müdür beni de çağırsın anlatsın o zaman yasal zemini nedir ne değildir açıklasın sizinle yaptıüı toplantıyı benimle de yapsın dedim ama çağırmadı müdür.
Yok Hocam ranzadan düşme sahnesini bilmiyorum, bu sana hırladım hepinize hırladım repliğini eski okulumda şakasına kullanırdım ordan aklıma geldi.
Eski müdürle yeni müdür husumetli ise durum daha eğlenceli hale gelebilir. Eski müdür çoğu konuda okulu şikayet edebilir, gelen müfettişler tespit ettikleri hatalara yaptırım uygulayabilir. Özellikle para akışı olan işlerde, makbuzlarda, ek ders vb... konularda denetim söz konusu olabilir. Umarım iki müdür birbirlerinin açığını tespit ve şikayet edip, işlerin usulüne uygun ilerlemesi konusunda çalışırlar.
Yüzüklerin Efendisi Numenor krallığında olduğu gibi kralın adamları ve sadıklar diye gruplaşmalar olmazsa, orta dünya üzerinde karanlık güçlenemez.
O videoda Cüneyt Arkın, o repliği söyleyip koğuş ağasını yere serince, gelen gardiyanlara ' acemiymiş ranzadan düştü ' çay demleyin de içelim gibi bir lafla sahne devam ediyor.

Geri