görev almak isteyenler ..14 nisanda sınav var..

Kodla Büyü

mutlucan

Süper Üye
Süper Üye
14 nisan cumartesi günü yapılacak olan uzman jandarma sınavında görev almak isteyenler http://gis.osym.gov.tr adresinden başvurabilirler..

Ekli dosyalar

• Görüntü 3.jpg
    Görüntü 3.jpg
    49.7 KB · Görüntüleme: 1,885
istanbul da 5 sınav binası var...çıkma ihtimali milyonda bir ama yine de kayıt yaptım...

kayseride de iki bina. teşekkürler. ygs çıktı zaten yeter sanırım :)

Samsun da iki bina var. Üniversitedeki amcalar bize yedirmez..

En az beş bina seçme zorunluluğu var. İstanbul'da hem avcılar hem üsküdar için tercih yapmam bekleniyor.

Görev sırasında önce üniversite personeli sonra mebdeki idareciler en son öğretmenlere sıra geliyor. Şehrinizde üniversite varsa ÖSS-KPSS harici sınavlarda öğretmenlere görev çıkması çok düşük bir ihtimal.

repocket' Alıntı:
En az beş bina seçme zorunluluğu var. İstanbul'da hem avcılar hem üsküdar için tercih yapmam bekleniyor.
Hocam ben Avcılardayım... Hepsini tercih ettik zorunlu olarak... Avcılar çıkmazsa kabul etmem görevi... Siz de öyle yapın... :wink:

pin_eses' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:
14 nisan cumartesi günü yapılacak olan uzman jandarma sınavında görev almak isteyenler http://gis.osym.gov.tr adresinden başvurabilirler..
belirttiğiniz adresi açtığımda şifre istiyor. nerden kayıt oluyoruz sisteme
Okulunuza başvurun, yoksa en yakın okula... Orada da yoksa en yakın ösym merkezine başvurarak alırsınız...

Şifreyi kabul etmiyor, birkaç gün önce girmiştim daha. :eek:

ozkansedef' Alıntı:
Effective61' Alıntı:
istanbul 5 bina hepsine de tercih yaptım. Çıkmaz ama olsun :)
herkes o riski almaz. çıkarmı çıkar demedi demeyin :)
:) Çıkarsa da gideriz hocam . 2 vasıta değişimi ile tüm yerlere gidebiliyorum. Zaten avcılar la kadıköy olanlar metrobüs son duraklarına (avcılar ve söğütlüçeşme)500 ila 750 m arası. Üsküdar desen beşiktaş ve ya eminönünden vapur var, sonrası 500 m felan . Hakeza diğerlerim de öyle , sadece akatlar daki biraz ters :) Tercih yapmadan istanbul şehir rehberinden tüm yerlere bakıyorum. Çıkarsa iyi olur açıkcası

Geri