Güncel anti-virüs test sonuçları

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Anti-virüs seçmenizde size yardımcı olacaktır. Şuan gözdem AVG, pazartesi labdan NOD32 yazılımını kaldırıp AVG kuracağım. :)

Ekli dosyalar

• AV-Test'in Temmuz-Ağustos antivirüs raporu!.png
    AV-Test'in Temmuz-Ağustos antivirüs raporu!.png
    45.1 KB · Görüntüleme: 2,519
Avast-USB Disk Security devam :)

Comodo'yuda seviyorum ancak gerçekten gıcık bir arayüzü, iğrenç bir kullanımı var. Ne nerde, ne yapacağım, nasıl yapacağım zorlanıyorum... Asıl gözdem o inatla 3-5 kez kurup kaldırdım... Ama oda güzel...

Hocam microsoft security yi ayıp olması diye listeye almışlar heralde. Ben microsoft security kullanıyorum ücretsiz olması hasebiyle. Anlaşılan ucuz etin yahnisi... :shock:

AVG 2012 :+1:
2011'in sonlarından beri kullanıyorum kalkan gibi. şimdiye kadar hiç sıkıntı çıkmadı. kesinlkle tavsiye ederim.

KAV & KIS devam.
lisansım 15 güne bitiyor.
darty yada bimeks bir kampanya yapar o güne kadar :D

Kaspersky kullanıyorum uzun zamandır ve çok memnunum. Sadece antivirüs alırsanız çok ucuza bulabiliyorsunuz bazen.

Kesintisiz 5 senedir norton kullanıyorum hem kişisel bilgisayarımda hemde laboratuarımda kesinlikle en ideali vede sağlamı, gerek update gerekse güvenlik tehditleri karşısında...

lawlayer' Alıntı:
Kesintisiz 5 senedir norton kullanıyorum hem kişisel bilgisayarımda hemde laboratuarımda kesinlikle en ideali vede sağlamı, gerek update gerekse güvenlik tehditleri karşısında...

Katiliyorum, sistemi eskisi gibi kesinlikle kasmiyor. Ayrıca 12.90 gibi bir fiyata 3 kullanıcı ile almıştım

Muzilla' Alıntı:
lawlayer' Alıntı:

Katiliyorum, sistemi eskisi gibi kesinlikle kasmiyor. Ayrıca 12.90 gibi bir fiyata 3 kullanıcı ile almıştım
Eskiden çok fazla kasıyordu benim gibi bir çok kullanıcı nortonu bu sebeple bırakmıştı test sonuçlarına göre demek ki bu artık değişmiş. :)

Nod32 ve Microsoft security essentials şaşırttı beni.. bu liste güncel mi güvenebilir miyiz ona göre kampanya olursa darty bimeks veya vatan olabilir alalım?

eras63' Alıntı:
Nod32 ve Microsoft security essentials şaşırttı beni.. bu liste güncel mi güvenebilir miyiz ona göre kampanya olursa darty bimeks veya vatan olabilir alalım?
Bu liste güvenilir chip sitesinden aldım. Son sürümlerdeki kasmayı ben oldukça fazla hissediyordum. Bu listeyi gördükten sonra artık Nod32'ye elveda demenin zamanı geldi. :)

2 aydır bitdefander kullanıyorum. Bitdefander kullandıktan sonra tüm anti-virüslerle ilişkimi kestim; güvenlik açısından son derece sağlam işler yapıyor. Düşünenlere tek geçerim...

mustafayilmaz28' Alıntı:
arkadaşlar,
ücretli alma durumunda kaspersky püre mü yoksa norton mu önerirsiniz?
ve bildiğiniz artı veya eksileri nelerdir?

birde hocalarım
bu fiyat farklı sadece sürümden dolayı mı?
..
öyle gözüksede pure2.0 lisansı 3.0 içinde geçerli :)
hatta muhtemelen kutudan 3.0 çıkıyor bile olabilir.
...
bu arada KİS 2013 denemek isteyenlere 91 gün LEGAL TRIAL KEY. ben daha bu gün aktive ettim. KAV lisanslı vardı. son haftası kalmıştı. şimdilik KIS TRIAL a döndüm yeni kampanya yakalayana kadar.

QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62
4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H

Anti virüs almayı düşünenlrr varsa elimde bir çok firmaya ait lisans bulunmaktadır. İsteyenlere temin edebilirim.

başka birinin bilgisayarına kuruyorsam microsoft security kuruyorum. bi kere kur rahat et. sonra yok bunun süresi geçmiş falan diye başıma geliyorlar. Kendim için farketmez diyorum. Kullanmayı bilen için hepsi olur bence.

Arkadaşlar tüm okullara Trend Micro'nun antivirüs programı dağıtılacağı söyleniyordu geçen yıl bakanlık yetkilileri tarafından. Bununla ilgili bir gelişme yok mu?

Güvenlik programlarının yanı sıra bilinçli kullanıcı da önemli... 6 yıl avast-mse gibi ücretsiz programlar kullandım ve sıkıntı yaşamadım... Kaspersky kullanan çok arkadaşıma 2-3 kez format attım bu süreçte...

Elbette iyisi kötüsü vardır ancak kullanıcı bilinci de güvenlikte çok çok önemli...

wrgz7k.jpg

Normal fiyatı 149 lakin indirimde şu an. Kişi başı 15 tl eder ama kimse yanaşmıyor nedense. :mrgreen:

asp-php' Alıntı:
Anti virüs almayı düşünenlrr varsa elimde bir çok firmaya ait lisans bulunmaktadır. İsteyenlere temin edebilirim.
Ne kadar hocam kaspersky internet security?

eras63' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
Forum üst kısımdaki reklamlara denk gelenlerde fark etmiştir. gold da kampanya var
..
KAV 3 kullanıcı .... 40 tl http://www.gold.com.tr/kaspersky-antivi ... ullanici_u
K.Pure 3 kulanıcı .. 50 Tl http://www.gold.com.tr/kaspersky-pure-3-kullanici-_u
2012 farkeder mi Barbaryan ?
..
hocam 2012 key leri 2013 ile çalışıyor diye biliyorum.
birde TAHMİNİMCE kutudan çıkacak versiyon 2013 tür.
pure ayrıntılarında 2012 yazıyor mesela ama kutu görselinde pure 3.0 var ki bu da 2013 versiyonu...

Geri