Güney kore dizisi - i m sorry i love you

Kodla Büyü
Hatice UysaL' Alıntı:
hasan' Alıntı:
Şimdilik Muhteşem Kraliçe :D Bunun kadar iyiyse tamamdır.

http://www.muhtesemkralice.com/
trt de 52. bölüm oldu. siteden videoları seyredip/indirebilirsiniz.

bugün öğrencimle konuşurken öğrendim bu dizinin müptelası olduğunu.. 6. sınıf öğrencisi için uygun bişeymi hocam bu? merak ettim bak şimdi :| ders çalışma programı yapıyorduk bu dizi için izin aldıda...

Aşk ı mumnu dan daha uygun olduğu kesindir. Ben de bu gün daha altıncı sınıf öğrencisinden öğrendim ki Bihter Behlülden hamileymiş :(
Şok oldum, böyle dizilerle zihninizi, kalbinizi kirletmeyin dedim ama nafile...

Arkadaşlar ben bu güney Kore dizilerine kafayı takmış durumdayım bir süredir. Şu an I'm sorry I love you'yu izliyorum. Şu diziler de kesinlikle çok güzeller:

My Girl :+1:
Boys Before Flowers (Boys Over Flowers) :+1:
Goong (Princess Hours) :+1:
Full House :+1:

Bunlarda tavsiye edilen diğer diziler:
9 End 2 Outs
A Love To Kill
You’re Beautiful
Beethoven Virus
Cain And Abel
Hong Gil-Dong
My Name is Kim Sam Soon
The Legend
What Star Did You Come From?
Witch Amusement
Worlds Within
Green Rose

Hatice UysaL' Alıntı:
hasan' Alıntı:
Şimdilik Muhteşem Kraliçe :D Bunun kadar iyiyse tamamdır.

http://www.muhtesemkralice.com/
trt de 52. bölüm oldu. siteden videoları seyredip/indirebilirsiniz.

bugün öğrencimle konuşurken öğrendim bu dizinin müptelası olduğunu.. 6. sınıf öğrencisi için uygun bişeymi hocam bu? merak ettim bak şimdi :| ders çalışma programı yapıyorduk bu dizi için izin aldıda...

Filmin konusu zaten tarihi. 6-7. yyda olmuş olaylar. Arada bir savaş sahnesi var. Savaş sahnesi diyorum, vahşet sahnesi değil.
6. sınıf öğrencisine ne kadar uygun bilemem ama kişilik gelişimi açısında Türk Yapımı dizilerin %90'nından daha az zararlı. Bunu garanti ederim. Sigara içen tip yok (sigara zaten icat olunmamış), içki; 5-10 bölümde bir sahne, (eğer buna cinsellik denilirse,) komutan prensese aşık, daha elinden bile tutmamış... işte o kadar. Siyaset dersen diz boyu, Sadakat ve vatan sevgisi vs.

Benim izlediklerimin listesi:

I'm sorry, I love you
Boys Over Flowers
A Love To Kill
You're Beautiful(Angel Yosei)
Beethoven Virus

İzlenecek liste:
My girl
Snow Queen
Love Story in Harvard
Düşlerimin Prensi
Hong Gil-Dong

BOF ilk izlediğim dizi olduğundan yeri ayrı ama Beethoven Virus'deki oyuncukuğu hiçbir dizide görmedim diyebilirim. O şefin üstlendiği rol çok zor bir rol ama adam gerçek bir orkestra şefi gibiydi, bir konser görüntüsüne herhangi bir yerde rastlasam bu adam kesin orkestra şefi derdim. Süper bir oyunculuktu.

serdengecti' Alıntı:
normal2005724233607498rd2.jpg

Çok beğendiğim bir diziydi :)

bu kadar insanı niye ağlatıyorsunuz ki? Akşamdan beri ağlamaktan gözlerim şişti artık... kendi kendime diyorum ki bu bir dizi ama dinletemiyorum......

Hocam çok teşekkürler..
Hepsini hemen hemen indirmiş sayılırım,bundna sonrası seyretmek kalır..

Ben de merak ettim diziyi. Daha önce Saraydaki Mücevher, SArayın rüzgarı dizilerini seyretmiştim, çok beğenmiştim. Kore dizileri çok güzel oluyor.

16 bölümden oluşuyor ;=) Türkçe dublajlı ben izlemiyorum o yüzden bende bulunmuyor hocam :)

Arkadaşlar indirme linkleri hotlink özelliğine çevrildi

" Hotlink/direct indirme size, kullanıcılara beklemeden, premium üyelerde olduğu gibi dosya indirme imkanı tanımanızı sağlar. Kullanıcılar bu linkler sayesinde direkt dosya indirebilirler HotFile premium üye olmaları gerekli değildir.. "

Geri