Günlük Planlı Sunum-Videolu içerikler ve KKTC Kitapları

Kodla Büyü
emeği geçen herkese teker teker teşekkürler arkadaşlar :alkis:
ancak linkler ölmüş yenileyebilecek ya da elinde olup paylaşabilecek var mı?

KKTC kitaplarından 6. sınıflar için olanı 5'lere, 7. sınıflar için olanı 6'lara anlatsam olur mu acaba?

Birde bu kitaplar için yıllı plan var mı yoksa biz mi hazırlayacağız?

Son olarak bu kitapları fotokopi çektirip öğrencilere dağıtsam suç işlemiş olur muyum?

yvzakblt' Alıntı:
KKTC kitaplarından 6. sınıflar için olanı 5'lere, 7. sınıflar için olanı 6'lara anlatsam olur mu acaba?

Son olarak bu kitapları fotokopi çektirip öğrencilere dağıtsam suç işlemiş olur muyum?

Hocam eğer lab.ın varsa kitapların pdf elerini tüm pclere yukleyiver. fotokopi işi çok masraflı olur bence.

plan hazırlamak gerekiyor tabiki.

aakcakaza' Alıntı:
yvzakblt' Alıntı:

Hocam eğer lab.ın varsa kitapların pdf elerini tüm pclere yukleyiver. fotokopi işi çok masraflı olur bence.

plan hazırlamak gerekiyor tabiki.

labım var ama kullanamıyorum. fotokopi işini yarı yarıya öğrencilerle halledeceğim. şu an mesele plan :)

emek veren herkese tesekkurler.

ozel nedenlerden dolayi vakit ayiramadim; lakin bundan sonraki her calismada benimde tuzum olsun isterim.

forumdaki KöfteHoRr hocamızın hazırladığı yıllık planlar KKTC 6. ve 7. sınıflarının kitaplarına göre hazırlanmış.

Ekli dosyalar

• Bilişim Tekn. ve Yazılım%282014-15%29.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 577
Teşekkürler hocam gerçekten ciddi emek harcamışsınız :alkis: paylaşıma katkı sağlayan hocalarımada teşekkürler.

6.sınıf planında 3d görsel modelleme ve scratchla programlama var.kktc kitaplarında bunlarla alakalı içerik bulamadım.

evet bu günlük plan işi nedir,ben gecen yıl yıllık planla ders işledim,kimsede gelip günlük plan yap demedi,burda duyuyorum

Geri