güvenlik kartı

Kodla Büyü

gazierdem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar güvenlik kartını home tuşu ile iptal etmiştim geri nasıl aktifleştirebilirim...
deepfreez ile birlikte düzgün çaışmıyor..bide arkadaşlar sabit diskin D bölümünüde dahil edebilirmiyiz güvenlik kartına... :tr:

ewet
yine control +home tuşuna basarak menüsüne geleceksiniz .Menüde tab tuşu ile önce c yi sonra da d yi tick işaretliyeceksiniz

yine home tuşuna basarak yönetim menüsüne gir c'nin üzrenine gel boşluk tuşuna bas tamam düğmesine gel yön tuşlarıyla tamama bas yön tuşlarını kullanman için num lock ışığı sönük olmalı d'ye de aynı şekilde tik işarete koyarsan olur ama tavsiye etmem sonradan sorun oluyor bi de bazen kaydetmen ya da öğrencilerin kaydetmesi gereken bir şey olutor. zaten silmek istediğinde kolaylıkla biçimlendirebilirsin. eğer yünetim menüsüne girmiyorsa usb girişli olmayan bir klavye kullan yani ps2 klavye kullan şu yuvarlak girişli olanlardan kolay gelsin

slm arkadaşlar bendede aynı sorun var zaten topu topu lab da 12 bilgisayarım var 4 tanesinin güvenlik kartı iptal edilmiş.bende bilgisayarı başlatırken home tuşuna basıyorum fakat bellek tanıma seçenegi var yanlızca c veya d ayarlarına giremiyorum.ben mi biryerlerde hata yapıyorum acaba bi fikriniz varmı.şimdiden teşekkürler... :roll:

windows başlamadan ctrl + home tuşuna basılacak . Bu arada format atdıysan iptal olmuş olabilir

TEŞEKKÜRLER ALİ HOCAM YALNIZ ADMİN OLARAK NASIL AÇILIYOR. YARDIMIN İÇİN ÇOK SAĞOL....

Geri