GALERİCİ REPLİKLERİ:)

Kodla Büyü

gakgoskentli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Etek altı boyalı,bel altı boyalı,masrafsız araba,biniciye gider,direklerde oynama yok, kafa kafaya, oluru nedir, araç çooook temiz sadece 4 değişen 3 parça boya önemsiz yerlerinde
araç takla atmış ama airbagler sağlam:)

Kusura bakmayın araba bakarken aklıma kazınmış işin kötü yanı internete ilan verenlerin çoğu bu kelimelere bakarak açıklama yazıyor.
yaw bikere binici ne demek??ne yani ağır hasarlı arabaya binen adama binici mi deniyor?Nerde kırık dökük bir araba görsem binici arabası yazıyor.
binici ve diğerleri çoook yakında sinemalarda:)

galeri dışından bireyden alıdığın zamanda güzel şeyler var araç alırken genelde e-devlette sorgulatırım.herkesede tavsiye ederim. sahibinden.com ilanlarında çok al-sat oldugu için plaka 1-2 ay evvel el değiştirmiş araçlarda şuna benzer ifadeler çok vardır.

araç servis bakımlı ,temiz kullanılmış .
aracı satıyorum içi ve bagajı küçük geldi, malum çocuk oldu.
titizlikle kullandım.en ufak problem yok.
aracı aldım sonrasında bi durum oldu çok sıkıştım.
ev almak için satıyorum .

YuLiaN' Alıntı:
galeri dışından bireyden alıdığın zamanda güzel şeyler var araç alırken genelde e-devlette sorgulatırım.herkesede tavsiye ederim. sahibinden.com ilanlarında çok al-sat oldugu için plaka 1-2 ay evvel el değiştirmiş araçlarda şuna benzer ifadeler çok vardır.

araç servis bakımlı ,temiz kullanılmış .
aracı satıyorum içi ve bagajı küçük geldi, malum çocuk oldu.
titizlikle kullandım.en ufak problem yok.
aracı aldım sonrasında bi durum oldu çok sıkıştım.
ev almak için satıyorum .

sormayın hocam e devlet şifremi unutuncaya kadar bende hep ordan bakardım.
PTT den yeni şifre almak gerek

ben arabayi aldigimda" icinde sigara icilmemis honda " yaziyordu dogru sigara icilmemis ama koltuklar resmen toz icmisti rengi siyaha dönmüstü vakum yaptirmak zorunda kaldim..
bi ara benim polo yada ilan verirken icinde hic bir üç harfli yok (ABS,ASR VS ) demistim :)

aynenbadi' Alıntı:
e devlet olayı nedir anlayamadık
e-devletten aracın çalıntı olup olmadığını veya rehin(icralık) olup olmadığına bakılıyor ayrıca modeli, rengi filanda yazıyor.

10 numara araç
Detayları telefonda konuşmaktan yanayız
Gazını koy bin git
Lastikler-motor %80
Dosta-tanıdığa gider-yarar
Sana olacak fiyat
İlan başlığında acil nakit ihtiyacından yazar açıklamalarda şu marka modellerle takas olur
Plaka yeni değişmiştir model yükseltmek için satıyorum...

hasari' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
e devlet olayı nedir anlayamadık
e-devletten aracın çalıntı olup olmadığını veya rehin(icralık) olup olmadığına bakılıyor ayrıca modeli, rengi filanda yazıyor.

Hocamın dedikleri dısında aracın noter satış tarihide yazar ruhsat tarihi adı altında .gecen bir ilanda temiz aile aracı. Bakımları hep serviste yapıldı.araca kefilim.model yukseltmek için satılık yazıyodu.1 hafta ewel alınmıştı.

ilan:eek:l arka çamourlukta sürtmeden dolayı azıcık boya var. Başka boyanmış yer yok...
expertiz raporu: yazan doğru lakin eksik. Bağaş kapsğı tümden değştiği için boyanmamış oluyor..

şerefsiz bu insanlar... arabasını acil konut ve ihtiyacı için sattığını söylüyor üstüne takasa girecek araban varsa olur diyor.. araba almak ne kadar zorlaştı.. sıfır almak lazım

Bayramdan önce bir galerinin önünden geçiyorum. Uno vardı bi tane. Kaça olur dedim. Konuştuk ettik. Komple boyalı hatasız diyor. Kabul ettik sonuçta 98 modeldi. Adam galeri çalışanı olmadığını ve aracın kızına ait olduğunu söyledi. İyi dedim olur. Sonra kısık bir sesle aşağı sokakta buluşalım, şimdi burda pazarlık yaparsak komisyon vermek gerekir dedi. Dedim farketmez, veririz eğer anlaşırsak 100er lira. Araba ne zamandır kızınızda dedim, yeni dedi, ruhsata baktım 2 gün önce devir almışlar. Çektim gittim. Ne zaman geçsem ordan adam gene birine aynı ayağı yapıyor. Araba güzeldi yalan söylüyor diye tiksindim.

şifresini unutan hocam :
PTT ye gitmeye gerek yok şifre için
şifremi unuttum
düğmesini tıkla
çok sayıda soruyu cevapla
tekrar şifreni tanımlatıyor.

mnn' Alıntı:
***** bu insanlar... arabasını acil konut ve ihtiyacı için sattığını söylüyor üstüne takasa girecek araban varsa olur diyor.. araba almak ne kadar zorlaştı.. sıfır almak lazım
Aynen hocam. bende aracımı alırken internette dolaşmaktan, milletin yalanlarından artık midem bulanmıştı. imkan olucak ne satmakla uğraşacaksın, ne aramakla arabanı acentaya bırakıcan yenisine binip gideceksin. tabi demesi kolay :)

aresbel3' Alıntı:
Bayramdan önce bir galerinin önünden geçiyorum. Uno vardı bi tane. Kaça olur dedim. Konuştuk ettik. Komple boyalı hatasız diyor. Kabul ettik sonuçta 98 modeldi. Adam galeri çalışanı olmadığını ve aracın kızına ait olduğunu söyledi. İyi dedim olur. Sonra kısık bir sesle aşağı sokakta buluşalım, şimdi burda pazarlık yaparsak komisyon vermek gerekir dedi. Dedim farketmez, veririz eğer anlaşırsak 100er lira. Araba ne zamandır kızınızda dedim, yeni dedi, ruhsata baktım 2 gün önce devir almışlar. Çektim gittim. Ne zaman geçsem ordan adam gene birine aynı ayağı yapıyor. Araba güzeldi yalan söylüyor diye tiksindim.

aynen hatasız nasıl komple boyalı oluyor
yada komple boyalı nasıl hatasız oluyor

gamer99' Alıntı:
şifresini unutan hocam :
şifremi unuttum
düğmesini tıkla
hemen bakıyorum
yenilendi sistem herhalde

gamer99' Alıntı:
şifresini unutan hocam :
şifremi unuttum
düğmesini tıkla

Teşekkürler hocam şifreyi geri alabildim.

Yöntemi bilmiyordum

Bir arkadaşa araba ararken şahit olduğum bir diyalog aklıma geldikçe gülerim,

Satıcı: Abi bu arabanın içinde sigara dahi içilmemiş
Alıcı: O önemli bi sorun değil biz içeriz :) :)

-"Proje değişikliği nedeniyle satılık"
-HEP SORARLAR DEĞİŞENİ VARMI DİYE.EVET.VAR.HER 10.000 KM DE BİR YAĞI VE FİLİTRELERİ :)
-TAKAS DÜŞÜNECEKLERİN İLK BAŞ ARABALARINI GÖRMEM LAZIM İRTİBATA LÜTFEN TELEFONLA GEÇİNİZ HEM AİLE HEMDE GENÇ ARABASIDIR
sahibinden hundai era team...

Geri