GALERİCİ REPLİKLERİ:)

Kodla Büyü
zlatanibo' Alıntı:
Bir arkadaşa araba ararken şahit olduğum bir diyalog aklıma geldikçe gülerim,

Satıcı: Abi bu arabanın içinde sigara dahi içilmemiş
Alıcı: O önemli bi sorun değil biz içeriz :) :)

:puhaha:

Alıcı kişi aracın içinde sigara içilmemiş olmasını sorun olarak değerlendiriyor, esprili biçimde. :puhaha:

Ben de sizin arkadaşınızın olayına şahit olmadım ama okurken güldüm valla.

gakgoskentli' Alıntı:
bide "bayandan" terimi var
bayandan olunca ne oluyor

Bayandan yani gerisini sen düşün :)
Motor bakımı yapılmamış,
Camına ayıcık asılmış,
Tamponlar boyanmış (şanslıysan bu kadarı boyanmıştır) :)
vs, vs, vs...

Gerisini siz düşünün artık :)

COBOL' Alıntı:
DOKTOR dan ya da ÖĞRETMEN den olunca ne gibi şeyler fark ediyor?

Devlet memurları olunca içinde en az 1 kere kalp krizi geçirilmiş olabiliyor :)

Bu arada bi doktordan alfa romeo 156 almak istemiştim 2 yıl önce. Arabaya bakması için bi arkadaş gönderdim. Telefon açtı arkadaş. Araba süper, 10 numara ama arka koltukları sorma dedi :) Niye dedim. İçine öküz bağlamışlar herhalde dedi :) O kadar pismiş.

-Çok temiz özenle kullanılmış............................................ NOT: Tramer kayıtlarında 15 bin liralık hasar görünür. Sigortadan para almak için hasar gösterilmiştir. :) Ulan böyle üçkağıtçıdan zaten araba alınmaz :)

Bi de şöyle bi durum var.
Satış fiyatı 23 bin
Hasar kaydı 29 bin
Son dönemde moda oldu.
Tam istediğim araba bu diyorum.
Açıklamayı okumayla geri butonuna tıklamam bir oluyor.

çizikten dolayı bir buçuk parça değişeni var :)

Kayserili arkadaşlar alınmasın kayserili bir galerici yazmıştı.

çizikten dolayı boya değilde neden parça değişimi ni bırakalımda yarım parça nasıl değiştirdiklerini halen merak ediyorum. Herhalde ön arka farklı iki aracın kupasını birleştirmişler ;)

Parasına göre araç var. benim tercihim yandan 2-3 parça sürtmeden kaynaklı boyalı araçlar. çünkü hiç boyazsız olduğunda sıfırından fazla para istiyorlar gibi geliyor bana :)

spider23' Alıntı:
ARABAMI DAHA YENİ ALMIŞTIM O KADARDA SEVİYORDUM AMA KADER AYRILMAMIZI SÖYLEDİ. (rüyalarımda kaza yapıyordum ve bagaj kapağını ezdim.Satma sebebim sadece bundan ibaret)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 9632/detay

Bu bombaymış ...yeni duydum :)
Komple dalavera
Üstte küçük emrah fragman yapmış altta coşkun tiplemesi

Yaw arkadaş madem sadece arka bagajı vurdun sonra 4 parça boya.peki niye sadece diyorsun?????

malum kelimenin aslı "muayyer " değil "muhayyer"dir ki anlam olarak da tercihe bağlı, beğenilmediğinde geri verilebilecek olan gibi bir anlamı var sanırım.. ama hiçbir satıcının anlamını bilerek kullandığını tahmin etmiyorum
-utanmasa yakmayacak.. yazmıştı geçenlerde biri..

al-satçıların kullandığı ilan başlıklarından;

ilk gelene veriyorum

ilk gelene vereceğim

yetişen alır

çok acil -1 haftalığına satılıktır.

çok acil ihtiyaçtan satılıktır (üste verebileceğim otomatik araçlarla takas düşenebilişrim)

vs.

bizim memlekette alışkanlık zaten arabayı satacaksan tüm bakımlarını yaptırırsın :p alan adama zahmet olmasın deyu

Geri