"garetmel" e şifreyi kim verdi?

Kodla Büyü

ferdierdem55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar lise öğrencisinin biri "garetmel" kullanıcı adıyla foruma üye olmuş ve bi çok arkadaştan akıllı tahtaların şifresini istemiş. Ben öğrenci olduğunu anladım ve okulun e posta adresini ver yollayayım dedim. Ama nerden bulduysa almış şifreyi. Bir de bana mesaj atmış şifre bu mu diye. Şimdi bu öğrencinin olduğu okulda şifreyi bilmeyen kalmaz. o okulda görev yapan öğretmen arkadaşımızın düşeceği durumu tahmin edebiliyorum. Lütfen emin olmadığınız kişilere şifre vemeyin. Şifre isteyen sizin öğrenciniz de olabilir.

o meşhur şifresi bilmeyen kalmadı sanırım. Zaten öğrenen öğrenci ise paylaşım sitelerine koyar o ona o ona derken duymayan kalmaz.

Elinizde sağlam bi image olsun arkadaşlar. Öğrnciler eninde sonunda öğrencek "ozel" hocamın dediği gibi. Admin şifresi değişmiyo nedense. Sağlam bir image sigortamız olur.

Dert ettiğin şeye bak. Değiştir şifreyi..
Şifre Formatörde ve idarede olması gerekir. Öğretmenlerin şifreyle bir işi yok. Sonracığıma akılı tahtalar teneffüslerde öğle aralarında açıkmı kalıyor?

Sonra sen ne kadar gizlersen gizle. Bilen kişi Flash bellekle tahtayı açıp tüm şifreleri sıfırlar veya değiştirir. Fazla takmamak lazım :)

Ben görevlendirildiğim lisede göreve başladığım ilk gün bütün tahtalar admin hesabıyla açılmıştı. Öğrenciler sıfırlamışlar bütün şifreleri o şekilde kullanılıyor şuanda tahtalar. Yani şifreyi gizlemek kesin çözüm olmayabilir.

Geri