Gece yoklaması

Kodla Büyü
Bir kaç isim daha yakaladım sayılır mı :)

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    51.8 KB · Görüntüleme: 410
Buradaaaa... :++:

Formu gezen kullanıcılar: AKADEMİA, Amisos, bellagio, dobra1979, frezmb, gokselece, google bot, gunhkn ve 50 misafir:: :wink:

Bugünkü yoklamayı ben aldım. Yatıyorum. İyi geceler...

Toplam 353 kullanıcı çevrimiçi :: 26 kayıtlı, 2 gizli ve 325 misafir

Kayıtlı kullanıcılar: Alexa [Bot], alixsaglam, black82, cagancagan, canbekli, collision, dimrak, ereneren55, esen5252, EynelMefer, Google [Bot], infoeraser, karakartall, kocero35, larendeli, Mr.efe, muzo696, mystreous, neo.99, nihat_72, pcprog46, repocket, s_kajmeran, sefilbilo, yadigartbaykal, zzh

mystreous' Alıntı:

Kayıtlı kullanıcılar: Alexa [Bot], alixsaglam, black82, cagancagan, canbekli, collision, dimrak, ereneren55, esen5252, EynelMefer, Google [Bot], infoeraser, karakartall, kocero35, larendeli, Mr.efe, muzo696, mystreous, neo.99, nihat_72, pcprog46, repocket, s_kajmeran, sefilbilo, yadigartbaykal, zzh

Erkencisiniz hocam :D :p

eya' Alıntı:
mystreous' Alıntı:

ohoo dünkü yoklamayı kaçırmışsın hocam sen. Bugünküne geç kalmayın bari :D

mystreous' Alıntı:
eya' Alıntı:
mystreous' Alıntı:

ohoo dünkü yoklamayı kaçırmışsın hocam sen. Bugünküne geç kalmayın bari :D

Buradayım hocam, hatta yeni geldim, kaçta giderim Allah bilir :) Hayırlı geceler herkese...

Toplam 194 kullanıcı çevrimiçi :: 15 kayıtlı, 0 gizli ve 179 misafir

Kayıtlı kullanıcılar: Amisos, eya, gokselece, Google [Bot], kily, kulgan, mb1984, Mr.efe, mriza, MSN [Bot], netame, netman38, skipper_forum, smoka, VaVgibi

Forumu botlara bırakıyorum :lol: Herkese günaydın ben de kaçayım artık iyice yoruldum :?

rekormu kırdınız yoksa namazamı kalktınız.yuhhh sabah 5 olmuş hala yazan olmuş :p :lol:
bekarlığın alametleri......

Bu gece nöbette olanlar

bbnet' Alıntı:
Toplam 751 kullanıcı çevrimiçi :: 48 kayıtlı, 10 gizli ve 693 misafir

Kayıtlı kullanıcılar: 44hakan, azaz, Berkeren, boterist, ckayatr, cybermath, darkprog, Diyavol, DotCom, duChamp, easytr, erkman_07450, es911, EynelMefer, farukdogu, fatherboard, feto23, Google [Bot], hakanarya, hbasdereli, herkul, hhtc, jolly, kade38, karasnake31, kty38, m17h41r, m3mo, mescan, nana44, NeDemekŞakireÇayYok, nht268, ofdaglar, OZBEK, ozilogic, OZOGUL, patari, PeSS, rock, s_kajmeran, s_orakcioglu, schumix, sedanak, sehzade84, serkanholep, silver_eagle, sonsuzartibir, wswswq

Geri