General Mobile Discovery 16 GB Bu telefon nasıl arkadaşlar?

Kodla Büyü

bote0507b

Aktif Üye

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    140.5 KB · Görüntüleme: 8,922
Aldıktan sonra kesinlile pişman olursun, niye daha önce almadım diye :)

Hocam ben 3 ay önce bu cihazın 4 gb olanından eşime ve kendime 2 tane aldım. Telefon özellik ve hız yönüyle s3 ayarında bir cihaz. Verilen parayı hakettiğini düşünüyorum.Performans yönüyle problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Cihazda tek bir sıkıntı ile karşılaştım o da şarj girişinin çok hassas olması eşime almış olduğum telefonun şarj girişi bozuldu ve telpa bu işlemi garanti kapsamı dışında tutarak benden 50 tl ücret talep etti. Araştırdıktan sonra gördüm ki bu olay kronik bir sorunmuş. Fakat bu durumu telpa ya anlatamadım ve ücret karşılığı tamirini yaptırmak zorunda kaldım. Bana sorarsanız ben yine de cihazdan memnunum ve size de tavsiye ederim.

eşim aldı 1 ay kadar önce bu fiyata bu performans çok beğendik, bu gün bi tane de bana sipariş verdi. Kesinlikle tavsiye ederiz. :+1:

GM Discovery (16) 2 ay önce bende aldım ve gerçekten özelliklerine göre fiyatı çok uygun gayet hızlı, şık ve kullanışlı. çevremde s3 kullananlarda var karşılaştırma yaptığımızda GMD nin aşağı kalır yanı yok gibi. ben mavisi olmadığı için beyaz rengini aldım ama mavi daha hoş görünüyo bence :)
kullanan biri olarak tavsiye ederim.

bote0507b' Alıntı:
bende almayı düşünüyorum hocam resimde görülen rengini. 75 tl de world puan veriyor.

1 aydır bu telefonun takibindeyim. en-para kartı ile alırsan 100 tl indirim geliyor. Ayrıca n11de şu anda 630 civarında bu telefon..

Bende almadan önce çok araştırdım. Yaklaşık 2 ay oldu alalı. Hiç düşünme al hocam, pişman olmazsın. Benden sonra 5 arkadaşım daha aldı herkes memnun.

Piyasaya çıktıktan sonra fiyatı artmaya başlayan telefon :)
16 GB siyah rengi aranıp bulunamayan telefon :)
Tam almaya niyetlendiğin zaman fiyatı artan telefon :)

Telefon güzel, parasının hakkını fazlasıyla veriyor, çevremde çok telefon almaya niyetlenip tavsiyemle bu telefonu alan oldu. Eğer 16 gb siyah alacaksan gondolbaşı diye bir site var. arkadaşın kartı müsait olmadığı için alamadık ödeme yapsın sipariş vericez ama daha önce hiç alışveriş yapmadım.
http://www.gondolbasi.com/General-Mobil ... -5921.html

ben eşime aldım şiddetle tavsiye edilir..kendimde s3 kullanıyorum ama daha önce bunu keşfetseydim s3'e okadar para vermezdim

şarj sizin için önemli değil vede kalite aramıyorsanız alın derim,
alın biraz kullanın sonra elinize bir samsung s3 alın onuda kullanın demek istediğimi anlarsınız.

bilmez' Alıntı:
http://www.n11.com/general-mobile-discovery-4gb-cep-telefonu-siyah-P16928385?cid=601003_EL-BR-cep-telefonu_general-mobile-cep-telefonu_C456&gclid=CLTcjNuUlLsCFUhb3godzUAAyA
hocam bu 4 gb olanı benim dediğim 16 gb. 4gb lar tutmadığı için fiyat farkını 50 tl den 100 tlye çıkardılar.

kullanma amacınıza göre değişir. eğer kamera sizin için önemli ise asla almayın derim. bende 4 s var arkadaş discovery aldı havalı havalı geldi aynı aynda ayne şeyin resmini çektik guya ikiside aynı megapiksel ama arada dağlar kadar fark var... karar senin ....

Hocam ben de bu telefondan aldım. Bütün güçle ilgili ayarlamalarını yaptım, arka plan uygulamalarını kapatıyorum, gps ve blutooth kapalı, ekran ışığı ortalarda. 4-5 gün gidiyor... Plastik kalitesi iyi değil. arka kapak çok ince. Ancak fiyatına göre çok iyi. Çift hat. IPS ekran ve çözünürlüğü 1280*720. Samsungların çoğunda bu çözünürlük yok. Görüntü kalitesi harika. Çift hat. Her türlü sensörü de var..

arkadaş s3 le karşılaştırmışlar şaka gibi. evet performansa göre fiyatı fena değil bunu bende söylüyorum ama s3 le de kıyaslanacak kadar değil akşam resim çekimi veya video çekimi yapsın o arkadaşlar s3le de karşılaştırsın. wifi çekim gücüne baksın ikisininde. ha derseniz ki bunlar pek önemli değil o da sizin bileceğiniz iş.

bote0507b' Alıntı:
bilmez' Alıntı:
http://www.n11.com/general-mobile-discovery-4gb-cep-telefonu-siyah-P16928385?cid=601003_EL-BR-cep-telefonu_general-mobile-cep-telefonu_C456&gclid=CLTcjNuUlLsCFUhb3godzUAAyA
hocam bu 4 gb olanı benim dediğim 16 gb. 4gb lar tutmadığı için fiyat farkını 50 tl den 100 tlye çıkardılar.
4 Gb tutmadı mı, 3 ay önce bu telefonu hiç bir yerde bulamıyorduk, geldiği gibi satılıyordu, 1 hafta sonra zar zor aldım eşime. Fiyatına göre mükemmel telefon, 16 Gb alacağınıza 4 Gb alın, yanına 32 Gb hafıza kartı alın.

Akıllı telefonlar hakkında çok bişey bilmiyorum ama akıllı telefon alacak olsam bende bu tefonu alırım.Alıpta memnun olmayan birinin yorumunu okumadım.Fiyat performans telefonu diye aklımda kalmış.

Bu telefonun şarz yeri çabuk bozuluyormuş! Bu problemi yaşayan var mı arkadaşlar! bilgi verirmisiniz!

ct442002' Alıntı:
Bu telefonun şarz yeri çabuk bozuluyormuş! Bu problemi yaşayan var mı arkadaşlar! bilgi verirmisiniz!
benimki iki aydır kullanıyorum bişey olmadı. ama kendi şarj aleti yuvaya biraz sert giriyor. samsung şarj kullanırsanız daha rahat giriyor.

samsung'un şarz cihazı uyuyor mu?

Şarzı ne kadar gidiyor? Mobil veri açıkken...

arkadaşlar bu telefonun 4 gb olanı var bende.baya memnunum.bunu bilmiyorum.

asıl söylemek istediğim ise şu; ben de hepsiburada dan aldım.75 tl word puan var dedim.hemen kaptım.yalnız sonradan öğrendim ki word puanlar vakıfbank word puan değilmiş :?

yapıkredinin mi ne var ya.sadece o bankanın kredi kartına geçerliymiş.hani maaşını vakıftan alıp da vakıf world puana güvenmeyin yani :idea:

Kesinlikle süper bir telefon. İki ay önce aldım elimden düşmüyor desem yeridir. Samsung'lardan hiçbir farkı yok, uygun fiyatı dışında :) Kamera çözünürlüğü iphone'dan biraz düşük ama benim işimi görüyor.

Geri