Golf, Corolla, Civic, Focus, 307, i30 hangisi sizce?

Kodla Büyü
tam 7 tane arabayı kıyaslamamızı beklemişsiniz..bunların hepsini uzun süre kullanan ya da ayrıntılı bilgi sahibi olan insan çok nadirdir..yorumlarda gösteriyor ki herkes kullanıdıg aracı tavsiye etmiş..siz beklentilerini yazsaydınız bizlerde ona göre kıyaslar öneride bulunurduk..

ben Golf kullanıyorum...civic-focus vs kullananlar arabama hayranlıkla bakıyorlar çünkü bindirmiyorum bile :):) iç tasarım kalitesi sınıfında audi A3 ten sonra gelir yani 2.sırada..yol tutuş oalrak sınıfının en iylerinden birisi focustur mesela...yakıt olarak en bonkerlerden birisi golftür :) konfor ve süspansiyon Bence golf.. liste uzar gider..

Ayrıca sağlamlık oalrak ben VW arabalarını kazalarda gördüm taş gibi arabalar..Allah kaza bela vermesin..Hayırlı olsun şimdiden :++:

i30 ile focus fiifth gear da karşılaştırılmıştı.Yapılan değerlendirmede focusun malzeme kalitesiyle biraz öne geçtiği söyleniyordu ve son cümleleri ise "Dikkat edin koreliler geliyor."

bende mazda 3 var diye demiyorum ama tasarım olarak mazda 3 ün yanına hiçbiri yaklaşamaz :)

mazda3 evet hoş araba..tek sorunu elden çıakrırken diğerleri gibi kısa sürede satışı olurmu acaba? ama seviyosanız orsaını düşünmeen alın :+1:

peugeot'a pek yaklaşmayın.Yakın çevremde çok ciddi sorunlar yaşayan insanlar oldu.Uzak durmanızı tavsiye ederim.

peugeot bence araba değil sorun fabrikası araç denince sağlam duruşu olacak ve ne istediğiniz çok önemli

mazda 3 süper ötesi ama elden çıkarırken satışı zor olur diyorlar kısmen doğru ama ben de mazda 626 vardı ve 1 ay içerisnde sattım ,yani her malın alıcısı vardır muhakkak...ama genele vurursak bu saydığınız arabaların hepsi muazzam arabalar(307 ve i30 hariç) corolla bir adım önde gözüküyor...

Geri