Grafikerler,Photoshopçular,Fotoğrafçılar Müjde!

Kodla Büyü
Syn;BTÖ_Zafer,Sas7979,Adeministrator,41p3r,Snotra,Ayhangunes,Habbe,Aysegul_,Zkz

Emeğe olan saygınızdan ve güzel yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim,hepinize iyi tasarımlar dilerim.

dj_alper hocam sizi de unutmadım söz verdiğim gibi paylaşımın vol1'ni sunduk vol2 daha dehşet olacak inş.

bu kadar yükleme yapmaya üşenmeyene teşekkür etmek için hiç üşenilmez. teşekkürler hocam indirmesemde teşekkürler

candasarin' Alıntı:

Yorum ve beğenileriniz için teşekkür ederim,yorumlarınız benim için önemlidir,hepinize iyi tasarımlar dilerim.
Bir de bu vol1 diyelim daha 50 gb var önümüz de. bakalım zamanla inş. Arayıpta bulamadığınızı yazarsanız özel upload da edebilirim.

ben linklerin bazısında sorun yaşıyorum indiremiyorum
özel göndermenin bir yolu var mı acaba

Bu çalışmayı yapan arkadaş gerçekten oldukça güzel bir paylaşım yapmış. Ellerine sağlık. Ama böyle paylaşımları gördüğümde boyutunun büyük olmaması için dua ediyorum. Bu engelleme resmen benim açımdan eziyet oluyor. Hiçbiryere girdirtmeyecek biraz daha uğraşsalar... Tekrar söylüyorum paylaşan arkadaşın eline sağlık

Syn;Bote_sevinc,Mozkan7,Lleoni510,Rguneri,Her_dem,Serkanozen1,Ofkar,Duygusuz,Sesumut.

Yorumlarınıza çok teşekkür ederim,güle güle kullanınız.

Genels2010 size de teşekkürler.
Hangi linkleri indiremediğinizi de yazsaydınız,zira paylaşım yapıldığı günden bugüne forum için de her link en 2 kere indirilmiş,eğer diğer arkadaşlar indirdiğine göre sorun yok demektir, belki siz indirirken yenilenen ip numarasından dosyanız zaman aşımına uğramış,uğruyor olabilir, yine sorun devam ederse hangi linkler olduğunu gösterin bizzat kendim free olarak sizin adınıza deneyeceğim. Şimdiden çok teşekkürler..

çok güzel bir paylaşım. teşekkürler...
linkleri kopyalamakta zorlanan arkadaşlara firefox>webdeveloper eklentisini kullanmaları.
Bilgi>Bağlantı bilgilerini göster

Geri