Halk Eğitim Bilgisayar Kullanma Ders Notları

Kodla Büyü

mclaren

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hazırladım orta düzeyde bir döküman, yararlı olur inşallah, ilk gün ki konular için slayt da ekledim.

Ekli dosyalar

• Desktop.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 10,109
tşkler.. ben de bayan velilere kurs veriyorum, sözel anlatımı fazla yapmıyorum bu sunudaki gibi.. sıkılmasınlar diye..
sadece uygulama yaptırmaya çalışıyorum

eyvallah hocam, doküman işe yarar. çok acemi olan bi kursiyer sormuştu ders notu var mı diye.

gözüme çarptı slaytın 12. sayfasında başlık olarak masaüstü bilgisayar yerine diz üstü bilgisayar yazılmış. bilginize.

hocam eline sağlık bende 2 yıldır halk eğitimdeyim. notlarımı toparlıyorum kısa zamanda ben de paylaşacağım..

Sunu, tasarım, içerik her şey çok hoş olmuş ama ben bu yöntemle ders anlatmam asla.

Konu pencere açma derim. Netsupport ile ekranlara bir kere gönderirim. Sonra kendilerine uygulatırım.

Sonra derim ki konu pencere kapama. Bir defa ekranlara gönderirim. Ardından onlar uygularlar. Ben de o sırada aralarda dolaşırım yapamayanlara yardım ederim.

halk' Alıntı:
Sunu, tasarım, içerik her şey çok hoş olmuş ama ben bu yöntemle ders anlatmam asla.

Konu pencere açma derim. Netsupport ile ekranlara bir kere gönderirim. Sonra kendilerine uygulatırım.

Sonra derim ki konu pencere kapama. Bir defa ekranlara gönderirim. Ardından onlar uygularlar. Ben de o sırada aralarda dolaşırım yapamayanlara yardım ederim.

Hocam hangi yöntemle ders anlattığımızı nerden çıkardın onu anlamadım, kursiyerler not istediler, neyin nasıl yapıldığını yazdım, faydalı olur diye burada paylaştım, ders anlatma yöntemi ile ne alakası var onu anlamadım :D

Hocam teşekkürler. :+1:

Okuldaki bilgisayar kursu için bende birşeyler hazırlamayı düşünüyordum bu notlar ve sunu çok güzel oldu.

Ayrıca "halk" hocam bu konular teorik olduğundan öyle anlattıktan sonra uygulama yaptıramıyorsunuz. Mecburen sunu yada göreselle desteklemeniz gerekiyor. Zaten hocam belirtmiş ilk günlerdeki konular için diye

fluent' Alıntı:
Hazırladım orta düzeyde bir döküman, yararlı olur inşallah, ilk gün ki konular için slayt da ekledim.

vay hakanım vay, demek Bolu HEM' de görevlisin. ben de ders notlarından faydalandım eline sağlık. bakalım benim kim olduğumu tahmin edebilecek misin?

Fener09' Alıntı:
fluent' Alıntı:

vay hakanım vay, demek Bolu HEM' de görevlisin. ben de ders notlarından faydalandım eline sağlık. bakalım benim kim olduğumu tahmin edebilecek misin?

Cansu desem doğru tahmin eder miyim acaba :D

fluent' Alıntı:
Fener09' Alıntı:
fluent' Alıntı:

Cansu desem doğru tahmin eder miyim acaba :D
nerden bildin yav? :D

Geri