HANGİ İNTERNET PAKAETİNİ NE KADARA KULLANIYORSUNUZ

Kodla Büyü

jhake

Üye
Arkadaşlar TTNET kullanıyorum taahhüdüm bitti aylık 82 lira istiyorlar. Siz hangi paketi kullanıyorsunuz ne kadar ödüyorsunuz tavsiyelerinizi bekliyorum.

ttnet taahhütüm bitmişdi benimde. Telekom genel müdürlüğe gidiyosunuz, iptal bölümünden numara alıyosunuz, taahütünüzün bittiğini ve uygun bir paket istediğinizi söylüyosunuz sistemden bakıp güzel teklifler sunuyolar. Ben geçen sene 1 yıl taahhütle 44 tl den kullandım 8mbite kadar. Bu sene de bi kaç ay önce, 24 ay taahhüt ve sabit fiyatla 39 tl ye anlaşım. 16 mbite kadar hız 50gb akk. Ayrıca ev avantaj 100 tarifesindeki ev telefonuma da +500 dk her yöne dk eklediler. Normalde ev avantaj 100 aylık 23 tl bunu da 20 tl ye sabitlediler hesapta ama haala 23,90 civarı geliyo. Çok da umursamadım ama bi ara arayıp sorucam...

bu forumda söylenmişti
ttnet aboneliği bitirip modemi iade etmişler
15 gün sonra ttnet arayıp 39 TL ye abone yapalım - demişler.
hocamızda kabul etmiş
diye bir mevzu geçmişti

Ben 6 ay önce ttnet kamuluya herşey dahil tarifesine geçtim. telefon hattım yok, yalın adsl ücreti almıyorlar, modem verdiler, 3 ay tivibu web hediye ettiler. Aylık 59 TL.

16 megabit hız + sınırsız internet = 49 TL

ayrıca konustukca öde var 7 TL toplamda 56 TL

Smile ADSL 1 Yıl taahhüt veiryorum yalın ADSL 8 Mbite kadar sınırsız. 3 ay 41,99 9 ay 59 TL

ben 33 tl ye sınırsız dsmart internet kullanıyorum. daha önceki tahütnamem bitince aramışlardı 1 yıllık ayrılmama sözü verin 33 tl sınırsız teklif etmişlerdi. Hemen kabul etmiştim. ayrıca 15 tl civarı sabit telefon ücreti de ödüyorum.

Turknet 49 TL sınırsız telefon hat ücreti dahil 16 mgbit hız gayet memnunum.

Geri