hangi banka dosya masrafını hemen ödüyor

Kodla Büyü
hb verdim tuketici heyetine aradan 4 ay gecti banka ödemedi masrafı bende icraya verdim. icra sonrası 1 ay içinde yatırdı para mı hb tuketici heyetine göre odemiyo. icra takibinden sonra ödeme yapıyo insallah geri istemez

Ziraat bankası bana gelen ödeme kararından 10 gün sonra mesaj atarak hesabınıza yatırılmıştır dedi ve gerçekten yatırmışlardı. Başvurudan 2.5 ay sonra

YKB sının bana açtığı davayı mahkeme reddetti..Darısı başınıza..Bilmeyen arkadaşlar için PArayı banka tarafıma ödedikten sonra bana dava açmıştı..

spider23' Alıntı:
YKB sının bana açtığı davayı mahkeme reddetti..Darısı başınıza..Bilmeyen arkadaşlar için PArayı banka tarafıma ödedikten sonra bana dava açmıştı..
hangi banka onu yaptı Hocam

halkbank için tüketici haklarına başvurduk. 2 ay içinde sonuç geldi. 20-25 gün içinde halkbanktan mesaj geldi "talebiniz dikkate alınacaktır" diye. hayret, hemen yatırdılar. ne yalan söyleyeyim ben de şaşırdım...

eyrek' Alıntı:
halkbank için tüketici haklarına başvurduk. 2 ay içinde sonuç geldi. 20-25 gün içinde halkbanktan mesaj geldi "talebiniz dikkate alınacaktır" diye. hayret, hemen yatırdılar. ne yalan söyleyeyim ben de şaşırdım...
Hocam o mesaj geleli 10 gun oldu. Sizde kac gunde ytrdilar.

Ben de ziraat ten çektiğim ev kredisi masrafları için avukata vekalet vereceğim gün bankadan aradılar gelin masrafları vereceğiz diye. Hazır bir dilekçe verdiler imzaladım ama bir aya yakın oldu haber gelmedi. Aynı durumda olan var mı acaba?

Geri